منتشر شده در :  ۱۳۹۶/۱۲/۲۲                                 ساعت:  ۵:۲۱ ب.ظ      

مراسم تودیع و معارفه فرمانده حوزه بسیج ۴۵۵ کهریزک برگزار شد

مراسم تودیع و معارفه فرمانده حوزه بسیج ۴۵۵ کهریزک با حضور سرهنگ اصغر آرزومندی برگزار شد.

چاپ خبر
به گزارش آفتاب ری، سرهنگ اصغر آرزومندی فرمانده سپاه ناحیه حضرت روح الله (ره) در مراسم تودیع و معارفه فرمانده حوزه بسیج ۴۵۵ کهریزک گفت: ضمن عرض سلام و خدا قوت خدمت همه عزیزانی که در این مراسم حضور دارند و پیشاپیش سال نو رو تبریک می گویم.

وی افزود: متاسفانه در این چند وقت شاهدیم که منافقین جامعه رو مقداری دچار تشنج کردند که با تلاش سربازان ولایت در ناجا و بسیج و شهادت تعدادی از این عزیزان قضایا را تا حد زیادی کنترل کردند.

آرزومندی بیان کرد: یک روز همین منافقین ۸ سال جنگ را به ما تحمیل کردند و سلاح های آمریکایی را بر سر مردم ما ریختند و یک روز اتفاقاتی که در دی ماه سال جاری در شهرهای کوچک و بزرگ به راه انداختند به بهانه اینکه مردم مشکل اقتصادی دارند به مکان های عمومی و اموال عمومی از طریق لیدرهای خودشان و توسط مردم فریب خورده آسیب زدند و خواستند آسیب ها و مشکلات را گسترده تر بکنند ولی نتوانستند.

وی در پایان از مسئولین و بسیجیان و ایثارگران که در این مراسم حضور دارند تشکر کرد و افزود: از همین جا از جناب سرگرد ترابی که حدود دو سال فرمانده حوزه ۴۵۵ کهریزک بودند و از مدافعان حرم هم هستند تقدیر تشکر می کنم.

آرزومندی تصریح کرد:  همچنین به برادر بسیجی آقای یوسفی که واقعا به حوزه استحفاظی کهریزک اشراف کامل دارند خیر مقدم عرض می کنم و دعا می کنم که با تلاش خالصانه و تحت فرماندهی معظم کل قوا حضرت آیت الله العظمی امام خامنه‌ای امورات محوله را به نحو احسن انجام دهند.

در پایان مراسم لوح مسئولیت برادر یوسفی و لوح های تقدیر جناب سرگرد ترابی به آنها اهدا گردید.

انتهای متن/*

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.