منتشر شده در :  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶                                 ساعت:  ۹:۰۸ ق.ظ      
اختصاصی «آفتاب ری»/

مدیریت تک‌محوری ورزش جودو را نابود کرد/گفتگو با ورزشکاران المپیکی این رشته+فیلم

امیررضا قمی، حسین قمی و محمد جمالی سه تن از ملی پوشان سابق و المپیکی‌های رشته ورزشی جودو به تشریح بخشی از مشکلات و نارضایتی قهرمانان پرداختند.

چاپ خبر
به گزارش آفتاب ری، سال‌ها در کشور ایران علاقه‌مندان زیادی اعم ازنوجوانان و جوانان و … در رشته ورزشی جودو که مهد آن کشور ژاپن می‌باشد به تمرین می‌پردازند و در مسابقات مختلف داخلی و بین المللی به رقابت می‌پردازند.

شهرستان ری همواره یکی از قطب‌های مهم این رشته ورزشی بوده  که سال‌ها قهرمانان بسیاری را به تیم ملی ایران روانه کرده است. تا جایی که بیشترین ملی پوشان این رشته مربوط به این منطقه در جنوب تهران می‌باشند.

استاد امیرضا قمی از مربیان قهرمان پرور این رشته ورزشی و اولین المپین ورزش‌های رزمی ایران در المپیک آتلانتا، نقش بسیار اثرگذاری را در شکل‌گیری و معرفی این قهرمانان ایفا نموده است و مدال آورانی همچون: آرش میر اسماعیلی، مرحوم کاظم ساریخانی،حامد ملک‌محمدی، حسین قمی، محمد جمالی و … را به جامعه جودو معرفی کرده است.

علی‌رغم موفقیت جودوکاران در سال‌های گذشته، حمایت‌های کافی در جهت پرورش استعدادها و حفظ قهرمانان این رشته از سوی مسئولین انجام نگرفته که این موضوع همواره با نارضایتی و اعتراض ورزشکاران همراه بوده است.

خبرنگار سرویس ورزشی تهران‌نیوز در گفتگو با سه تن از ملی پوشان سابق و المپیکی‌های این رشته ورزشی، آقایان: استاد امیررضا قمی، حسین قمی و محمد جمالی، بخشی از مشکلات و نارضایتی قهرمانان را به تصویر کشیده است که در ذیل متن آن را مشاهده می‌نمائید.

http://

انتهای متن/*

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.