منتشر شده در :  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵                                 ساعت:  ۵:۰۸ ب.ظ      

مدرسه خیرساز در شهرری به بهره برداری رسید

مراسم افتتاح آموزشگاه خیرساز ام البنین شهرری با حضور مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران، رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز شهرستان‌های استان تهران و جمعی از خیرین و دانش آموزان این مدرسه برگزار شد.

چاپ خبر
به گزارش آفتاب ری، فرماندار ویژه شهرستان ری در مراسم افتتاح این مدرسه خیرساز اظهار داشت: احداث مدرسه و گام برداشتن در این مسیر، تضمین کننده توسعه و پیشرفت جامعه است. هدایت الله جمالی پور با بیان اینکه مدرسه سازی عبادت است، یادآور شد: آموزش و پرورش به عنوان یک سازمان وسیع، توان پرداختن به همه مسائل و امور فرهنگیان را ندارد و نقش خیرین در این مورد بسیار برجسته اشت. وی افزود: خیرین مدرسه ساز پای کار بیایند و دولت را در زمینه بازسازی و نوسازی مدارس فرسوده کمک کنند. جمالی پور با اشاره به اینکه توسعه کشور در گرو داشتن معلمان آگاه، پویا و فرزانه است، گفت: کاهش دغدغه‌های معلمان سبب سرعت بخشیدن به توسعه کشور و گسترش حوزه آموزشی می‌شود. وی اضافه کرد: وضعیت اقتصادی کشور موجب شده تا دولت نتواند به طور شایسته مطالبات معلمان را برآورده کند، اما تمام سعی خود را برای پرداخت مطالبات این قشر به کار گرفته است.

صبح امروز(چهارشنبه) مراسم افتتاح آموزشگاه خیرساز ام البنین شهرری با حضور عبدالرضا فولادوند مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران، سید هادی موجانی رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز شهرستان‌های استان تهران و جمعی از خیرین و دانش آموزان این مدرسه برگزار شد. در پایان این مراسم از خیرین مدرسه ساز تقدیر و تجلیل شد.

انتهای متن/*

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.