منتشر شده در :  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹                                 ساعت:  ۱:۲۳ ق.ظ      

مدارس ابتدایی استان تهران یکشنبه تعطیل شد

معاون عمران و برنامه‌ریزی استاندار تهران از تعطیلی دبستانها، مرکز پیش‌دبستانی و مهدهای کودک استان تهران به غیر از فیروزکوه، دماوند و پردیس خبر داد.

چاپ خبر
به گزارش آفتاب ری، حسن کریمی در پایان جلسه کمیته کاهش آلودگی هوا از تعطیلی مرکز پیش‌دبستانی، مهدهای کودک و دبستانهای استان تهران در روز یکشنبه خبر داد و عنوان کرد: تمامی دبستانهای استان تهران به غیر از فیروزکوه، دماوند و پردیس تا روز دوشنبه تعطیل خواهد بود.

وی افزود: سایر تمهیدات لازم برای کاهش آلودگی هوای کلانشهرها در طی ۴۸ ساعت آینده انجام خواهد گرفت.

معاون عمرانی استاندار تهران درباره دیگر مصوبات کمیته کارگروه آلودگی هوا عنوان کرد: در این جلسه مقرر شد تا به غیر از تعطیلی مهدهای کودک، مراکز پیش‌دبستانی و دبستانی تمهیداتی برای جلوگیری از انتشار بیشتر آلاینده‌ها گرفته شود.

وی ادامه داد: گسترش یافتن محدوده طرح ترافیک تهران طی دو روز، عدم فروش طرح ترافیک روزانه برای دو روز و تعطیلی کارخانه‌های آلاینده و معادن شن و ماسه تا چند روز آینده از جمله مصوبات مدنظر بوده است.

کریمی تصریح کرد: مدارس ابتدایی فردا یکشنبه به سبب افزایش آلودگی و شرایط ناسالم شدن کیفیت هوا تعطیل شده‌اند و اگر این وضعیت تداوم یابد برای روز دوشنبه نیز جلسه‌ای برگزار خواهد شد و راجع به مدارس تصمیم‌گیری می‌کنیم.

منبع: تسنیم

انتهای متن/*

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.