منتشر شده در :  ۱۳۹۷/۰۷/۱۷                                 ساعت:  ۵:۴۹ ب.ظ      
دادستان شهرستان‌ری:

محوریت اصلی در مساجد با امام جماعت است و کسی حق دخالت ندارد+فیلم

دادستان شهرستان‌ری با حضور در مسجد امام حسین(ع) گفت: محوریت اصلی در مساجد با امام جماعت است و کسی حق ندارد بدون اجازه آن ها در امورات جاری مساجد دخالت کند و کسانی که تخلف نمایند به دادسرا معرفی می‌شوند.

چاپ خبر
به گزارش آفتاب ری، حجت الاسلام و المسلمین ملکوتی دادستان شهرستان‌ری با حضور در مسجد امام حسین(ع)  واقع در محله شهادت این شهرستان، به بررسی موضوعات و مشکلات مردم این محله پرداخت. در این دیدار اهالی و نمازگزاران مسجد، بصورت مستقیم نظرات، مشکلات و پیشنهادات خود و محل زندگی‌اشان را ارائه کردند.

دادستان شهرستان‌ری نیز با سخنرانی در بین اهالی و نمازگران، مسجد و پایگاه‌های بسیج را یکی از مهمترین جریانات اثرگذار در پیشبرد اهداف انقلاب دانست و گفت: می‌بایست بطور دائم، قدردان ظرفیت‌ها و جوان انقلابی بوده و مراقب خدعه‌های شیطان باشیم. چرا که شیطان همواره سعی در ایجاد اختلاف و بی‌انگیزگی در بین آحاد مردم را دارد و  دشمن قسم خورده ماست.

ملکوتی اظهار داشت: مساجد و هیئات مذهبی متعلق به خداوند متعال و اهلبیت عصمت و طهارت(علیهم‌السلام) است و ما همگی در زیر پرچم آن‌ها توسل و عرض ارادت می‌کنیم.

وی اشاره کرد: محوریت اصلی در مساجد با امام جماعت است که هیئت امنا و بسیج نیز او را در امورات کلی یاری می‌دهند و کسی حق ندارد بدون اجازه آن ها در امورات جاری مساجد دخالت کند و کسانی که تخلف نمایند به دادسرا معرفی می‌شوند.

داداستان شهرستان‌ری در خصوص اهمیت دیدار‌های مردمی مسئولین با مردم اظهار داشت: برقراری ارتباط مستقیم و چهره به چهره با مردم، کمک ارزشمندی به مسئولین می‌کند تا از نزدیک در جریان نقاط ضعف امورات خود قرار بگیرند و برای مردم نیز به جهت تسریع در حل مشکلات و بررسی درخواست هایشان از اهمیت فوق العاده‌ای برخوردار است.

وی افزود: دیدارهای مردمی یکی از اموراتی است که در دستور کار دادسرای شهرستان‌ری قرار دارد و علاوه بر آن در روزهای سه‌شنبه، به مناسبت‌ها و بهانه‌های مختلف این دیدارها را در مساجد و حسینیه‌های شهرستان‌ری انجام می دهیم.

ملکوتی با اشاره به خروجی مهم این دیدارها گفت: تمامی موضوعات و مشکلات مردم بررسی و تلاش می شود در جهت مرتفع شدن مشکلات راهکارهای اساسی داده شود و اگر لازم شد جهت پیگیری‌های لازم به دادسرا هدایت شوند.

http://

انتهای متن/*

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.