منتشر شده در :  ۱۳۹۸/۰۳/۱۲                                 ساعت:  ۴:۵۴ ب.ظ      
فرنوش نوبخت:

مترو تهران در روز ارتحال امام خمینی(ره) رایگان است

مدیرعامل مترو تهران: مترو از شامگاه روز ۱۳ خرداد خدمات ویژه به منظور جابجایی زائران و شرکت کنندگان در مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) را آغاز می‌کند.

چاپ خبر
به گزارش آفتاب ری، فرنوش نوبخت مدیرعامل شرکت بهره‌برداری مترو تهران، با گرامیداشت یاد و خاطره رهبر کبیر انقلاب اسلامی، گفت: شرکت بهره برداری مترو تهران از شامگاه روز ۱۳ خردادماه خدمات رسانی ویژه به منظور جابجایی زائران و شرکت کنندگان در مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) را آغاز می‌کند.

 

وی افزود: در این راستا سرویس‌دهی شبانه حرم تا حرم از ایستگاه شهر ری تا ایستگاه حرم مطهر امام خمینی (ره) با فاصله حرکت هر ۳۰ دقیقه یک قطار از ساعت ۲۳ تا ۶ صبح اجرا خواهد شد.

نوبخت ادامه داد: به منظور رفاه حال شهروندان و زائران، فاصله حرکت قطارهای خط یک مترو تهران در آن روز از ساعت ۱۶ تا ۲۰ از ۷ دقیقه به ۴ دقیقه و فاصله حرکت قطارها در خط دو از ۷ به ۶ دقیقه، خط سه از ۱۲ به ۱۰ دقیقه و در خط چهار از ۸ به ۶ دقیقه کاهش می‌یابد.

 

نوبخت تصریح کرد: خط فرودگاه امام (ره) نیز در آن روز به دلیل برگزاری مراسم سالگرد ارتحال بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران سرویس‌ دهی نخواهد داشت.

 

وی خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه سی‌امین مراسم سالگرد ارتحال رهبر کبیر انقلاب اسلامی در عصر روز ۱۴ خرداد ماه برگزار می‌شود، ساعت فعالیت خط یک مترو تهران تا پایان انتقال همه شرکت‌کنندگان در مراسم، تداوم خواهد داشت و در صورت نیاز نسبت به اعزام قطارهای فوق‌العاده اقدام خواهد شد تا تمام مسافران پس از پایان مراسم بتوانند به راحتی با مترو از حرم مطهر به مقاصد اولیه خود اعزام شوند.

 

انتهای متن/*

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.