منتشر شده در :  ۱۳۹۶/۱۲/۰۴                                 ساعت:  ۲:۱۶ ب.ظ      
امام‌جمعه شهرری:

قوه قضائیه با اغتشاشگران خیابان پاسداران قاطعانه برخورد کند

امام‌جمعه شهرری گفت: اغتشاشگران در خیابان پاسداران اعدام شوند تا درس عبرتی برای دیگران باشد. 

چاپ خبر
به گزارش آفتاب ری، حجت‌الاسلام‌ والمسلمین سید علی شاهچراغی امام‌جمعه شهرری، امروز در نماز عبادی سیاسی جمعه که در آستان مقدس حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) برگزار شد، ضمن دعوت خود و نمازگزاران به تقوای الهی، اظهار داشت: ۲۹بهمن ماه سالروز قیام مردم تبریز است که همه ساله جمعی از مردم آذربایجانشرقی در این روز به دیدار مقام معظم رهبری می آیند و امسال نیز حضرت آقا نکات ارزشمندی در این دیدار بیان کردند.

وی ادامه داد: رهیر معظم انقلاب در این دیدار فرمودند؛ هر چیزی آفتی دارد و انقلاب نیز آفاتی دارد که اگر این آفات شناخته نشود و با آنها مبارزه نشود انقلاب را از درون می پوساند و دچار مشکل می کند.

شاهچراغی با بیان اینکه آفت دین “ارتجاع” است، تصریح کرد: ارتجاع یعنی به عقب برگشتن. ارتجاع جلوه هایی دارد که اشرافی گری اولین جلوه آن است و تجمل گرایی برخی مسئولان نیز این جلوه را نشان می دهد.

امام‌جمعه شهرری با بیان اینکه به هر میزان که روحیه اشرافی گری زیاد باشد از محرومین جدا می شویم، گفت: انقلاب ما انقلاب پابرهنه هاست. اگر آفت اشرافی گری در جامعه رخنه کند انقلاب را از درون می پوساند.

وی اعتماد به بیگانه را دومین جلوه آفت ارتجاع عنوان کرد و افزود: ما در طول انقلاب همواره از اعتماد به آمریکا ضربه خورده ایم. آمریکا دشمن اصلی ایران است در بحث برجام نیز آسیب دیدیم و لذا به جای بیگانه باید به مردم خود اعتماد کنیم.

شاهچراغی گفت: سومین جلوه ارتجاع این است که انسان نسبت به امر بیت المال بی مبالات باشد که نمونه بارز آن حقوق های نجومی است.

وی در ادامه به حادثه تلخ سقوط هواپیمای یاسوج اشاره کرد و گفت: در هفته گذشته علاوه بر سقوط هواپیما، حادثه خیابان پاسداران را داشتیم که دراویش بی دین و داعش صفت موجب اغتشاش شدند و چند نفر از نیروی انتظامی و بسیجی را شهید کردند.

امام‌جمعه شهرری اضافه کرد: این اغتشاشات در ادامه اغتشاشات دی ماه است و مطمئن هستیم که آمریکا، انگلیس و اسرائیل در پشت این قائله هستند اما بدانند که ضعیف تر از این هستند که بتوانند درخت تنومند انقلاب را از بین ببرند.

شاهچراغی با اشاره به عملکرد خوب نیروی انتظامی در حادثه دراویش اظهار کرد: نیروی انتظامی به وظیفه خود عمل کرد و در مدت ۱۵دقیقه قائله را جمع کرد و اکنون کار در دست قوه قضائیه است در این خصوص نباید مسامحه شود مردم خواستار اشد مجازات هستند و اینها باید در خیابان پاسداران اعدام شوند تا درس عبرتی برای دیگران باشد.

انتهای متن/*

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.