منتشر شده در :  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷                                 ساعت:  ۳:۰۶ ب.ظ      
شهردار منطقه ۲۰تهران:

قهرمانان امروز از فتوت و بصیرت تختی الگو بگیرند

شهردار منطقه ۲۰ در چهل و نهمین سالگرد درگذشت جهان پهلوان تختی گفت: جوانمردی و اخلاق مداری رمز ماندگاری تختی در طول تاریخ است.

چاپ خبر
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آفتاب ری، مراسم یادبود چهل و نهمین سالگرد درگذشت جهان پهلوان غلامرضا تختی با حضور مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان، گل محمدی مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان تهران، مجتبی جانعلی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ری، هدایت‌الله جمالی پور معاون استاندار تهران و فرماندار شهرستان ری، سید احمد صفوی صفوی شهردار منطقه ۲۰تهران، بهرام افشارزاده مدیرعامل سابق باشگاه استقلال تهران، نیک‌بین مدیرکل حوزه وزارتی، حمید سوریان قهرمان هفت دوره مسابقات کشتی جهان و المپیک، آرش میراسماعیلی قهرمان اسبق جودو، غفوری‌فرد نماینده سابق مجلس شورای اسلامی، حجت الاسلام عبدالحسین مسلمی معاون اجتماعی و فرهنگی و رئیس تربیت بدنی شهرداری منطقه ۲۰، رؤسای فدراسیون های کشتی و کشتی پهلوانی، هم‌دوره ای های جهان‌پهلوان تختی و جمعی دیگر از چهره‌های سرشناس ورزشی و سیاسی کشورمان، پیشکسوتان، قهرمانان، اهالی ورزش و کشتی، اهالی رسانه و دوستداران وی در آرامگاه این پهلوان نامدار در ابن بابویه شهرری برگزار شد.

شهردار منطقه۲۰ در این مراسم با اشاره به اینکه تختی اسطوره پهلوانی و اخلاق است، گفت: صفات و ویژگی های اخلاقی این پهلوان نظیر تعبد، بصیرت، جوانمردی، مردم داری، رسیدگی به نیازمندان باعث ماندگاری او در تاریخ شده است.

صفوی افزود: برپایی مراسم های یادبود فرصت مغتنمی است تا علاوه بر گرامی داشت یاد و خاطره، بر خصوصیات اخلاقی این بزرگواران تامل کنیم و حرکت در مسیر اخلاق و جوانمردی را در سرلوحه امور و وظایفمان قرار دهیم.

وی شیوه اداره شهر تهران را بر اساس مدیریت جهادی برشمرد و گفت: مدیریت شهری منطقه ۲۰ نیز با توسعه زیرساخت های ورزشی، امکانات و فضاهای ورزشی مناسبی طی یک دهه گذشته در این منطقه جنوبی فراهم ساخته است تا زمینه ترغیب شهروندان به ورزش فراهم شود.

شهردار منطقه ۲۰ گفت: شهرداری تهران با مدیریت جهادی حمایت از ورزش و ورزشکاران را از اولویت های مدیریت شهری قرار داده و همچنان برای توسعه ورزش در این منطقه که مهد ورزشکاران نامی و مشهور بین المللی محسوب می شود، در خدمت ورزشکاران و ورزش دوستان است و از تمامی امکانات شهری برای این مهم استفاده می کند.

انتهای پیام/

 

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.