منتشر شده در :  ۱۳۹۷/۰۳/۲۹                                 ساعت:  ۸:۵۲ ق.ظ      
ساخت بیمارستان جایگزین در شهرری

قطع درختان از موانع ساخت بیمارستان جایگزین در مجاورت بیمارستان هفتم تیر شهرری

بررسی موانع ساخت بیمارستان مجهز و جایگزین در مجاورت بیمارستان هفتم تیر شهرری با حضور مسئولین شهری انجام گرفت

چاپ خبر
به گزارش آفتاب ری، در بازدید مسئولان شهری از بیمارستان هفتم تیر شهرری موانع مربوط به ساخت بیمارستان مجهز و جایگزین در مجاورت آن بررسی شد.

طی این بازدید که روز دوشنبه مورخ ۹۷/۰۳/۲۸ با حضور آقایان علیجانی(نماینده مردم تهران،ری،شمیرانات،اسلامشهر و پردیس)، صفوی شهردار منطقه ۲۰، خلیل آبادی عضو شورای شهر تهران، مسئولین محیط زیست و فضاهای سبز شهرری برگزار شد، رِئیس بیمارستان هفتم تیر با اشاره به قدمت ۵۰ساله این بیمارستان و کمبود تجهیزات پزشکی اظهار داشت: در حال حاضر ۶ اتاق عمل فعال و اشغال و ۲۱۰ تخت وجود دارد که در قیاس با مصدومان و بیماران ارجاعی به این بیمارستان بسیار محدود است. محمدامین زارع با بیان اینکه در مجاورت ساختمان اورژانس، فضای مناسب و کافی برای ساخت بیمارستانی مجهز وجود دارد از مسئولین خواست با همکاری و حل مخالفت شهرداری و مسئولین محیط زیست نسبت به قطع درختان محدود در آن نقطه، شرایط ساخت این بیمارستان را فراهم کنند. از طرفی مسئولین شهرداری و محیط زیست می گویند احداث این بیمارستان در آن نقطه مستلزم قطع ۱۷۰ اصله درخت می باشد و می بایست این پروژه در نقطه دیگری احداث گردد.

در ادامه و پس از این بازدید مسئولین مربوطه به دفتر شورای شهرستان ری مراجعه و طی جلسه ای، نهایتا مقرر گردید در روز چهارشنبه در جلسه کمیسیون سلامت و محیط زیست شورای شهر تهران ری و تجریش با حضور اعضای کمیسیون نتیجه نهایی اعلام گردد.

 

انتهای متن/*

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.