منتشر شده در :  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷                                 ساعت:  ۸:۳۴ ق.ظ      
اعلام برگزیدگان چهل و یکمین دوره مسابقات قرآن اوقاف استان تهران؛

قاریان حرم حضرت عبدالعظیم(ع) رتبه های برتر را کسب کردند

قاریان، مربیان و قرآن آموزان مرکز آموزش قرآن کریم آستان مقدّس حضرت عبدالعظیم علیه السّلام در چهل و یکمین دوره مسابقات قرآن کریم سازمان اوقاف و امور خیریه در سطح استان تهران حائز رتبه های برتر شدند.

چاپ خبر
به گزارش آفتاب ری، قاریان، مربیان و قرآن آموزان مرکز آموزش قرآن کریم آستان مقدّس حضرت عبدالعظیم علیه السّلام در چهل و یکمین دوره مسابقات قرآن کریم سازمان اوقاف و امور خیریه در سطح استان تهران حائز رتبه های برتر شدند و به مرحله کشوری مسابقات راه یافتند.

چهل و یکمین دوره مسابقات قرآن کریم سازمان اوقاف و امور خیریه استان تهران در حسینیه ارشاد تهران ویژه خواهران و برادران برگزار گردید.

در این دوره از مسابقات در رشته ترتیل و قرائت تحقیق برادران به ترتیب آقایان رضا عربی مهربانی و مجتبی محمدبیگی موفق به کسب رتبه دوم و سوم شدند.

در رشته حفظ ۲۰ جزء و حفظ کل نیز آقایان مجید باقری و علی مستشاری راد به ترتیب رتبه های سوم و پنجم را بدست آوردند.

در بخش خواهران خانمها مرضیه نوابی، حنان عیسی و رُسُل حمندی به ترتیب رتبه های اول تا سوم رشته حفظ ۲۰ جزء و خانم فیروزه طاهری در رشته قرائت تحقیق موفق به کسب رتبه سوم شد.

لازم به ذکر است در مراسم اختتامیه این مسابقات، از برگزیدگان در رشته های مختلف با حضور حجت الاسلام علی محمدی ریاست سازمان اوقاف و امور خیریه تقدیر بعمل آمد.

انتهای متن/*

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.