منتشر شده در :  ۱۳۹۶/۰۷/۲۷                                 ساعت:  ۲:۰۲ ب.ظ      

فیل های وحشی چهار زن و کودک میانماری را کشتند + عکس

آوارگان مسلمان که به بنگلادش فرار کرده بودند در حادثه ای وحشتناک در جنگل های این کشور زیر دست و پای فیل های وحشی له شدند.

چاپ خبر
به گزارش آفتاب ری، آوارگان مسلمان که به بنگلادش فرار کرده بودند در حادثه ای وحشتناک در جنگل های این کشور زیر دست و پای فیل های وحشی له شدند.

سه کودک و یک زن مسلمان روهینگیایی میانمار که در پی خشونت ها به بنگلادش فرار Escape کرده بودند در حادثه Incident ای دلخراش جان خود را از دست دادند. در این حادثه سه کودک و یک زن روهینگیایی در یکی از جنگل های جنوب بنگلادش زیر دست و پای فیل های وحشی له شدند. گفته می شود در این حادثه چندین پناهجوی دیگر نیز به شدت زخمی شده اند و در وضعیت وخیمی بسر می برند.

بعد از فرار مسلمانان میانماری به بنگلادش، این کشور اقدام به ساخت پناهگاه های برای آنها با استفاده از بامبو نمود. قرار گرفتن این پناهگاه ها در مسیر رفت و آمد فیل ها موجب نگرانی بسیاری شده است. این در حالی است که هفته پیش نیز حادثه ای مشابه در پی فرار صدها مسلمان میانمار به بنگلادش رخ داده بود.

” عبدل سکور “، یکی از مسلمانان روهینگیایی حاضر در این پناهگاه در این خصوص گفت : ” من و خانواده اش در داخل پناهگاه بودیم که ناگهان صدای فریاد سایر پناهجویان را شنیدیم. آنها فریاد می زدند که فیل ها به پناهگاه نزذیک می شوند. بلافاصله به همراه خانواده ام به داخل جنگل فرار کردیم.”

گفتنی است؛ در پی خشونت ها علیه مسلمانان در میانمار طی دو ماه گذشته حدود ۵۳۰ هزار پناهجو به بنگلادش فرار کرده اند.

رکنا

انتهای متن/*

 

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.