منتشر شده در :  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵                                 ساعت:  ۴:۳۲ ب.ظ      
در آستانه آغاز سال تحصیلی جدید:

فعالیت های عمرانی مدارس جنوب تهران آغاز شد

شهردار منطقه ۲۰ از آغاز فعالیت های عمرانی در ۴۹ مدرسه متقاضی خبر داد و گفت: مجموعه فعالیت های عمرانی مراکز آموزشی تا پیش از آغاز سال تحصیلی جدید به اتمام می رسد.

چاپ خبر
به گزارش آفتاب ری، احمد صفوی شهردار منطقه ۲۰ ظهار داشت: در آستانه سال تحصیلی جدید، رفع نیازهای عمرانی ۴۹ مدرسه در قالب رنگ آمیزی، روکش آسفالت، تعمیر و تجهیز سرویس بهداشتی و آبخوری، ایزوگام و تعمیر سیستم های گرمایشی وسرمایشی آغاز شده است و تا پیش از شروع سال تحصیلی به اتمام خواهد رسید.

صفوی به اعتبار ۶۰۰ میلیون تومانی برای مجموعه فعالیت های عمرانی مدارس اشاره کرد و گفت: سال گذشته نیز ۱۰۰ مدرسه با اعتبار یک میلیارد و ۳۵۵ میلیون تومان بهسازی شد تا سطح خدمات آموزشی، فرهنگی و بهداشتی دانش آموزان در مراکز آموزشی ارتقاء یابد.

وی قشر دانش آموزی را به عنوان تاثیرپذیرترین قشر جامعه در دریافت آموزش های شهروندی برشمرد و ادامه داد: بخش عظیمی از فعالیت های فرهنگی و آموزش های حقوق شهروندی مدیریت شهری در دوره تحصیلی ویژه قشر دانش آموزی تدارک دیده می شود که با شروع سال تحصیلی جدید، به اجرا خواهد رسید.

شهردار منطقه ۲۰ با اشاره به اینکه در فعالیت های ویژه مدارس، تقاضای مراکز آموزشی لحاظ شده است و با هماهنگی اداره های آموزش و پرورش ناحیه یک و دو شهرری اجرا می شود، یادآور شد: ایمن سازی ترافیکی و آماده سازی مسیرهای منتهی به مراکز آموزشی از دیگر فعالیت های مدیریت شهری است که در برنامه کاری نواحی هفتگانه قرار دارد.

 

انتهای متن/*

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.