منتشر شده در :  ۱۳۹۶/۰۷/۲۳                                 ساعت:  ۱۲:۳۱ ب.ظ      

فروش ته‌‌ سیگار چرچیل! + عکس

به گفته یک حراجی در بوستون، سیگار برگی که زمانی وینستون چرچیل، نخست‌وزیر پیشین بریتانیا کشیده بود،۱۲ هزار دلار (۹ هزار پوند) فروخته شده است.

چاپ خبر
به گزارش آفتاب ری، به گفته یک حراجی در بوستون، سیگار برگی که زمانی وینستون چرچیل، نخست‌وزیر پیشین بریتانیا کشیده بود،۱۲ هزار دلار (۹ هزار پوند) فروخته شده است.

 سیگاربرگ رهبر بریتانیا در زمان جنگ جهانی دوم همراه با عکسی با امضای او این حراجی می‌گوید چرچیل بخشی از این سیگار ۱۰ سانتی را روز ۱۱ مه ۱۹۴۷ در فرودگاه پاری – لو بورژه کشیده بود. این سیگار روز چهارشنبه به یک کلکسیونر در پالم‌ بیچ، فلوریدا فروخته شد. نام خریدار افشا نشده است. یک خلبان بریتانیایی که چرچیل و همسرش را به پاریس برده بود، این سیگار نیم‌سوخته را نگه داشته بود. روی بخشی از برچسب قرمز و طلایی این سیگار، نام کامل رهبر بریتانیا در جنگ دوم جهانی نوشته شده است.عکس چرچیل هم همراه این سیگار بود. خلبان بریتانیایی که این سیگار را نگهداری کرده، گفته است: “چرچیل با نظامیان سابق فرانسوی صحبت می‌کرد و وقتی وارد هواپیما شد سیگارش را در زیرسیگاری خاموش کرد و من باقیمانده آن را نگه داشتم.” در این سفر، بالاترین مدال نظامی فرانسه به وینستون چرچیل اعطا شد. در سال ۲۰۱۵، هم یک ته‌سیگار چرچیل در یک حراجی بریتانیا به قیمت دو هزار پوند فروخته شد./ بی بی سی

ته‌مانده سیگار برگ وینستون چرچیل ۱۲هزار دلار فروش رفت + تصاویر
ته‌مانده سیگار برگ وینستون چرچیل ۱۲هزار دلار فروش رفت + تصاویر

ایران آنلاین

انتهای متن/*

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.