منتشر شده در :  ۱۳۹۶/۱۱/۱۵                                 ساعت:  ۱۲:۰۱ ب.ظ      
استاندار تهران :

فردا مدارس شهرستان های استان تهران تعطیل است

استاندار تهران در جلسه کمیته اضطرار آلودگی هوا گفت: به دلیل پایداری آلودگی هوا فردا مدارس ابتدایی و مهدهای کودک استان تهران تعطیل است.

چاپ خبر
به گزارش آفتاب ری، جلسه کار گروه کاهش آلودگی هواو کمیته تشکیل کمیته اضطرارآلودگی هوا با حضور استاندار تهران در شهرری در حال برگزاری است.

محمد حسین مقیمی استاندار تهران در این جلسه با اشاره به پایداری آلودگی هوا طی دورروز آینده در استان تهران اظهار داشت: کلیه مهدهای کودک، مدارس پیش دبستانی و ابتدایی همه شهرستان های استان تهران به جز فیروزکوه، پردیس ودماوند فردا ۱۶ بهمن ماه تعطیل است.

وی افزود: طرح زوج و فرد خودروها فردا در شهر تهران از درب منزل اجرا می شود. استاندار تهران گفت: فعالیت کلیه کارخانجات و صنایع آلاینده از قبیل شن وماسه، ریخته گری و غیره در استان تهران تعطیل و تردد انواع کامیون ها در سطح شهرتهران ممنوع است.

مقیمی صبح امروز با حضور در حرم مطهر حضرت امام خمینی با آرامانهای والای بنیانگذار کبیر انقلاب تجدید میثاق کرد و در ادامه سفر خود به شهرری پس از جلسه کارگروه آلودگی هوا، در مراسم افتتاح دو طرح عمرانی ری حضور پیدا می کند و در جلسه شورای اداری شهرستان نیز شرکت خواهد کرد.

انتهای متن/*

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.