منتشر شده در :  ۱۳۹۷/۱۱/۲۰                                 ساعت:  ۱۲:۵۳ ب.ظ      

فراخوان جایزه «کتاب سال جوانان» منتشر شد

نخستین دوره جایزه کتاب سال جوانان از سوی سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی برگزاری می‌شود

چاپ خبر
به گزارش آفتاب ری، نخستین دوره جایزه کتاب سال جوانان با هدف نکوداشت و تشویق برترین پدیدآورندگان جوان ایران زمین در گستره فرهنگ نوشتاری، هم زمان با هفته جوان در فروردین ماه ۱۳۹۸ و از سوی سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی برگزار می‌شود.

دبیرخانه این جایزه با انتشار این فراخوان از جوانان مولف، مترجم، مصحح، همچنین ناشران کشور دعوت کرد تا کتاب یا کتاب های پیشنهادی خود را برای بررسی به این جایزه معرفی نمایند.

بر اساس این فراخوان تنها آثار پدیدآورندگان جوان ( زیر ۲۹ سال ) در این جایزه پذیرفته و داوری می‌شود.

همچنین داوری آثار، در برگیرنده همه موضوعات رده بندی دیویی، همچنین حوزه کودک و نوجوان است اما کتاب های کمک آموزشی را شامل نمی‌شود. همچنین کتاب‌هایی که دارای چند پدیدآورنده هستند، در صورتی در فرآیند داوری قرار می گیرند که یک پدیدآور جوان داشته باشند.

آثار می بایست در بازه زمانی آغاز سال ۱۳۹۵ تا پایان سال ۱۳۹۶ و برای نخستین بار به چاپ رسیده باشند و  پذیرش پیشنهادها با معرفی نامه ناشر یا پدیدآورنده انجام می گیرد که باید همراه دو نسخه از کتاب و تصویر شناسنامه صاحب اثر جوان به دبیرخانه برسد.

مهلت پذیرش آثار۱۰ اسفند ۱۳۹۷ می باشد و مولفان جوان می بایست آثار خود رابه نشانی تهران، خیابان انقلاب، نرسیده به خیابان ولی عصر(عج)، نبش خیابان برادران مظفر جنوبی، شماره ۱۰۷۶ ارسال کنند.

منبع :مهر

انتهای متن/*

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.