منتشر شده در :  ۱۳۹۶/۰۹/۰۱                                 ساعت:  ۹:۴۰ ق.ظ      

عیادت فرمانده ناحیه سپاه ری از مجروحان زلزله زده در بیمارستان شهدای هفتم تیر

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج حضرت عبدالعظیم(ع) ری از مجروحان زلزله کرمانشاه که برای درمان به بیمارستان شهدای هفتم تیر اعزام شده اند، عیادت کرد.

چاپ خبر
به گزارش آفتاب ری، سرهنگ علی طلوعی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج حضرت عبدالعظیم(ع) ری و حجت الاسلام رضایی مسئول حوزه نمایندگی ناحیه ری و جمعی از فرماندهان بسیج از مجروحان زلزله زده ای که برای مداوا به بیمارستان شهدای هفتم تیر اعزام شده اند، عیادت کردند و ضمن ابراز همدردی با آنها، از روند درمان حادثه دیدگان مطلع شدند.

بر اساس این گزارش؛ ۹نفر از مصدومان زلزله کرمانشاه که دچار شکستگی شده بودند در بیمارستان شهدای هفتم تیر پذیرش شدند که ۲نفر از آنها پس از بهبودی مرخص شدند، یک نفر در سی سی یو و مابقی پس از عمل جراحی در بخش بستری شده اند. دو نفر از مجروحان زن هستند و حال عمومی کلیه حادثه دیدگان خوب و رو به بهبودی است.

تمامی همراهان و خانواده های مصدومان بستری شده در این بیمارستان در بخش های مختلف اسکان داده شدند و شهرداری نیز مکانی برای استقرار آنها در نظر گرفته است.

مجروحان این بیمارستان که از روستاهای سرپل ذهاب هستند، در این دیدار نحوه وقوع حادثه و آسیب دیدگی خود و خانواده شان را توضیح دادند و ضمن ابراز رضایت از کمکها و امداد رسانی ها، خدمات بسیجیان را بسیار مهم و مثمر ثمر دانستند.

انتهای متن/

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.