منتشر شده در :  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹                                 ساعت:  ۲:۳۱ ب.ظ      
سردار رحیمی:

عوامل آتش زدن مسجد و تخریب شیشه بانک‌های تهران دستگیر شدند

فرمانده انتظامی تهران بزرگ از دستگیری عوامل آتش زدن مسجد و تخریب شیشه بانک‌های تهران خبر داد.

چاپ خبر
به گزارش آفتاب ری، سردار حسین رحیمی  فرمانده انتظامی تهران بزرگ با اشاره به اقداماتی که اخیراً در چند نقطه به منظور تخریب شیشه‌های تعدادی از بانک‌ها رخ داده بود، اظهار کرد: این افراد که تحت اغوا و تاثیر یک شبکه ماهواره‌ای دست به اینگونه اقدامات زده بودند به صورت کامل شناسایی و همگی دستگیر شدند.

رئیس پلیس پایتخت در خصوص اتفاقی که دو شب گذشته در مقابل درب یکی از مساجد نیز رخ داده بود، گفت: این افراد که تحت تاثیر این شبکه ماهواره‌ایدست به این اقدام زده بودند، شناسایی و دستگیر شدند.

لازم به ذکر است؛طی روزهای اخیر عده‌ای به تحریک یکی از مجریان طنز کشور که چندسالی است به خارج از کشور فرار کرده است، دست به تخریب شیشه چند بانک زده و دو شب گذشته نیز با شکستن درب شیشه‌ای یک مسجد ، بخشی از ورودی مسجد را به آتش کشیدند.

 

متلاشی شدن ۳ باند بزرگ تهیه و توزیع مواد مخدر با دستگیری ۸ سوداگر مرگ

سردار حسین رحیمی فرمانده انتظامی تهران بزرگ در حاشیه طرح شناسایی و دستگیری توزیع‌کنندگان و خرده‌فروشان مواد مخدر و با حضور در جمع خبرنگاران گفت: در طرح برخورد با قاچاقچیان، موادفروشان و معتادان متجاهر که در میدان شوش ، مولوی و در محدوده شهرداری منطقه ۱۲ انجام شده است، پلیس توانست باند بزرگ مصرف موادمخدر را شناسایی کند.

وی افزود: از این سه باند ۸۷۰ کیلوگرم موادمخدر که عمده آنها هروئین بوده کشف و ۸ تن از اعضای باند دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ بیان کرد: در اجرای این طرح ۲۵۵ تن از خرده فروشان مواد مخدر که وظیفه توزیع موادمخدر را برعهده داشتند و حلقه بعدی پس از عمده‌فروشان محسوب می‌شدند نیز پس از شناسایی دستگیر شدند.

سردار رحیمی با اشاره به جمع‌آوری ۸۲۰ معتاد متجاهر در این طرح گفت: ماموریت پلیس برخورد و جمع‌آوری معتادان متجاهری است که چهره شهر را خراب کرده‌اند.

وی افزود: این معتادان تحویل بازپروری شده و امیدواریم وزارت بهداشت و سازمان بهزیستی نیز جدی‌تر به این موضوعات رسیدگی کنند چراکه خرده‌فروشان معضل اصلی مردم این منطقه هستند.

سردار رحیمی درخصوص فضا در کمپ‌ها با بیان اینکه براساس آخرین اخبار دریافتی کمپ تهران حدود ۱۰ تا ۱۵ هزار نفر ظرفیت دارد، گفت: این معتادان که جمع‌آوری شده‌اند سوار بر اتوبوس شده و تحویل مراکز بهزیستی می‌شوند.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ با بیان اینکه مردم این منطقه نسبت به وضعیت معتادان متجاهر گلایه بسیار دارند، گفت: به مردم این منطقه اعلام می‌کنم که تیم‌های ضربتی پلیس کوچه به کوچه و منطقه به منطقه این فضا‌ها را پوشش بدهند و اجرای این طرح را رها نکنند چراکه مردم  برخورد با معتادان که زمینه‌ساز سرقت‌های خرد هستند، را مطالبه می کنند.

سردار رحیمی درخصوص غیبت دستگاه‌های متولی در اجرای این طرح گفت: ما مسئول و مامور انجام وظایف خود هستیم و پلیس با قدرت و به طور مستمر وظایف و ماموریت‌های خود را انجام می‌ دهد و امیدواریم سایر دستگاه‌ها ظرفیت‌های خود را بالاتر ببرند چرا که مردم خواهان برخورد با وضعیت موجود هستند.

باشگاه خبرنگاران جوان

انتهای پیام/

 

انتهای متن/*

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.