منتشر شده در :  ۱۳۹۶/۰۹/۰۹                                 ساعت:  ۱:۱۵ ب.ظ      
معاون هماهنگ کننده بسیج دانش آموزی سپاه حضرت محمد رسول الله:

عربستان در باتلاق خیانت‌های خود گرفتار شده است

معاون هماهنگ کننده بسیج دانش آموزی سپاه حضرت محمد رسول الله گفت: عربستان که بزرگترین حامی صدام و داعش بود امروز در باتلاق دست و پا می زند و برای رهایی از این گرفتاری دست به جنایت در یمن زده است.

چاپ خبر
به گزارش آفتاب ری، آیین یادواره شهدا با عنوان “تا کعبه مقصود” به همت یک گروه مردم نهاد فرهنگی و با همکاری نمایندگی ولی فقیه سپاه حضرت سیدالشهدا(ع) استان تهران و ناحیه حضرت عبدالعظیم(ع) ری با حضور جمعی از خانواده های معظم شهدا، پاسداران، بسیجیان و اقشار مختلف مردم در سالن آمفی تئاتر ناحیه حضرت عبدالعظیم(ع) ری برگزار شد.

سردار علی حسنی معاون هماهنگ کننده بسیج دانش آموزی سپاه حضرت محمد رسول الله تهران بزرگ ضمن سخنرانی در این مراسم اظهار داشت: نابودی حاکمیت داعش با شجاعت و فداکاری های مدافعان حرم محقق شد.

وی خاطراتی از رشادت های رزمندگان دوران دفاع مقدس نقل کرد و افزود: ما تنها با در مقابل یک کشور نبودیم بلکه با ۵۳ کشور جنگ کردیم. اسیر هایی که گرفته بودیم از کشورهای مختلف بودند که همگی در جبهه صدام بر علیه ما مبارزه می کردند.

حسنی ادامه داد: عربستان خیانت کار دلارهای نفتی خود را بلاعوض به صدام داده بود که ایران را نابود کند چون می دانست انقلاب اسلامی آنها را گرفتار می کند و منافعشان را به خطر می اندازد. همانگونه که امروز در باتلاق گرفتار شده و در حال دست و پا زدن هستند و از این رو به سمت یمن هجوم برده اند.

وی با بیان اینکه شهدای مدافع حرم در امتداد شهدای دفاع مقدس هستند، گفت: با یاری خداوند، وعده سردار سلیمانی محقق و طومار داعش پیچیده شد و طبق آیات قرآن حق بر باطل پیروز شد و شهدا در این میدان سرافراز و سربلند شدند.

حسنی با بیان اینکه جنگ کفر و اسلام ادامه دارد، تصریح کرد: نباید کار را تمام شده بدانیم. حواسمان باشد که دشمن نابکار و خیانتکار به سادگی کوتاه نمی آید و در لباس دیگری ورود خواهد کرد.

در ابتدای مراسم پدر شهید رسول خلیلی ضمن خیر مقدم به حاضرین خاطراتی از فرزند شهیدش نقل کرده و به بیان ویژگی های اخلاقی و اعتقادی وی پرداخت.

تجلیل از خانواده های شهدای مدافع جرم، اجرای تواشیح توسط گروه نورالزهرا و مداحی از دیگر بخشهای این آیین معنوی بود.

     

انتهای متن/*

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.