منتشر شده در :  ۱۳۹۶/۰۶/۰۷                                 ساعت:  ۱۱:۳۰ ب.ظ      
رائفی پور :

عده ای از خوشی زیاد، آروغ سرمستی می‌زنند/مدافعان حرم با نگاه اعتقادی از حرم اهل بیت دفاع می‌کنند

رائفی پور گفت: عده ای امامشان را دیدند و سخنانش را شنیدند ولی دفاع نکردند و امروز افرادی باایمان هستند که امام زمانشان را ندیده اند و عاشقانه از حرم اهل بیت دفاع می‌کنند.

چاپ خبر
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آفتاب ری، همزمان با سالروز شهادت امام محمد باقر(ع) کنگره بزرگداشت شهدای بسیج حوزه مقاومت ۳۵۷ حضرت ولیعصر(عج) در فرهنگسرای ولا شهرری در جوار مزار شهدای گمنام برگزار شد.

علی اکبر رائفی پور ضمن سخنرانی در این مراسم اظهار داشت: جلساتی که با نام شهدا برگزار می شود و در آن هدایتگری می شود دارای برکت بوده و مبارک است.

وی در خصوص اوضاع کنونی منطقه و نگاه استراتژیک به سوریه بیان کرد: در سوریه دو نوع نگاه عقیدتی و ملی وجود دارد. ما هر دو دیدگاه را داریم ولی اولویت و اصالت ما نگاه عقیدتی است.

رائفی پور گفت: دوست داشتن وطن افتخار است. مردم ایران در زندگی حق طلب بوده و به یاری حق شتافتند. یهودی ها و مسیحی های آواره را سروسامان دادند و اکنون مدعی علمداری اسلام هستند.

وی با بیان اینکه اسلام لیبرال مانند معاویه، اسلام کاخ سبز مانند شام و اسلام خرمقدس ها مانند خوارج است، افزود: امروز با اسلام ترکیه و اسلام داعش مواجه هستیم که با هر دو مشکل داریم که اگر مشکل نداشتیم به این معنی بود که یا اسلام ناب نیستیم و یا مثل آنها شده ایم.

رائفی پور با اشاره به بدعهدی مردم کوفه با امام حسین(ع) گفت: عده ای رسول الله و امام زمانشان را به چشم دیدند و بیعت نکردند ولی امروز افرادی هستند که امام زمان خود را از نزدیک ندیده اند ولی ایمان قوی دارند و عاشق اهل بیت هستند.

وی با اشاره روایتی از پیامبر(ص) که فرموده اند “در آخرالزمان مردمانی هستند که هیچکس در ایمان به آنها نمی رسد” اضافه کرد: یک زمانی حضرت زینب(س) را در شهر می بینند و از ایشان دفاع نمی کنند و در یک زمان دیگر عده ای از تمام زندگی خود می گذرند و می روند تا دست تکفیری ها به آجری از حرم حضرت نرسد. آیا این دو گروه برابرند؟ و منصفانه است که این دو را یکی بدانیم؟

رائفی پور ادامه داد: دشمن وقتی فهمید ما نگاه اعتقادی به سوریه داریم سعی کرد به شکل های مختلف شبهه ایجاد کند. ابتدا در خصوص وجود حضرت رقیه(س) به عنوان دختر امام حسین(ع) شایعه ایجاد کردند که با استناد به کتب و اسناد معتبر مشخص شد این بحث کذب است، سپس مطرح کردند که مرقد اصلی حضرت زینب(س) در مصر قرار دارد و فردی که در این خصوص تحقیق می کرد به واسطه دیدن خوابی همه تحقیق ها را پاره کرد و پس از آن بحث حقوق مدافعان حرم را مطرح کردند و گفتند بخاطر پول می روند که پس از آن نیز بحث فیش های نجومی و حقوق های ۴۰میلیون تومانی افشا شد و پس از آن نیز فیش حقوقی ۷۵۰هزار تومانی شهید خان طومان منتشر شد.

این استاد دانشگاه با اظهار اینکه داعش به ۱۷ کیلومتری مرز ایران رسیده بود، گفت: عده ای از خوشی و آرامش و آسایش زیاد، آروغ سرمستی می زنند و می گویند به جای هزینه هایی که در سوریه خرج می کنید، ورزشگاه بسازید. این افراد نمی دانند که اگر با داعش نجنگیم وارد تهران می شوند و همه ورزشگاه ها را نابود می کنند. ورزشگاه آزادی را محل آموزش نیروهای خود می کنند. اگر امروز برای مبارزه با داعش هزینه نکنیم دیگر ورزشگاهی برایمان نمی ماند.

رائفی پور با اشاره به اقتدار سپاه پاسداران در شلیک موشک به مقر داعش تصریح کرد: مقام معظم رهبری فرموده اند که نباید بی گناهی کشته شود و لذا همه موشک به صورت نقطه زن بر اهداف مورد نظر اصابت کرد.

وی با یادآوری اینکه ما در کل تاریخ بشریت ۸سال مظلومانه جنگیدیم، گفت: همه کشورهای دنیا بر علیه ایران اشتراک نظر داشتند و ایران بدون هیچ حمایتی از مرزهای خود دفاع کرد و اکنون پس از ۳۰سال آزادانه در کشور عراق تردد می کنیم. جان کری به ظریف گفت؛ اگر عراق را به طور نظامی تصرف می کردید به شکل کنونی نمی توانستید بر این کشور مسلط باشید.

این استاد دانشگاه با بیان اینکه فلسطین کلید رمزآلود ظهور است، ادامه داد: اگر ۳۰سال پیش در مرز خودمان می جنگیدیم امروز در مرز اسرائیل مبارزه می کنیم و اصل ماجرا این است که در چندکیلومتری اسرائیل مستقر هستیم.

انتهای پیام/

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.