منتشر شده در :  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱                                 ساعت:  ۷:۴۸ ق.ظ      

طرح ترافیک به محدوده زوج و فرد گسترش پیدا می‌کند/ افزایش زمان طرح ترافیک تا ساعت ۱۹

مدیرکل محیط‌ زیست استان تهران با بیان اینکه بر اساس پیش‌بینی هواشناسی تهران در ابتدای هفته آینده با پایداری هوا مواجه خواهیم بود، گفت:‌ عصر امروز کمیته هماهنگی شرایط اضطرار آلودگی هوا تشکیل جلسه داد و در این جلسه مصوب شد که ساعت طرح ترافیک تا ساعت ۱۹ افزایش یابد.

چاپ خبر
به گزارش آفتاب ری، «ناصر مهردادی» با اشاره به تشکیل کمیته اضطرار آلودگی هوا گفت:‌ با توجه به اطلاعات به‌دست آمده و نظر اعضای کمیته شرایط ویژه آلودگی هوا به‌منظور جلوگیری از افزایش غلظت آلاینده‌ها، با توجه به شرایط پایداری هوا برای روز شنبه این جلسه عصر امروز پنجشنبه ۹ دی‌ماه در معاونت عمرانی استانداری تهران تشکیل شد.

وی با اشاره به اینکه شاخص کیفیت هوای تهران امروز روی عدد ۹۴ قرار داشته است، اظهار داشت: در این جلسه مقرر شد کلیه فعالیت واحدهای شن و ماسه از روز شنبه ممنوع باشد.

مهردادی ادامه داد:‌ همچنین فروش مجوز روزانه ورود به محدود طرح ترافیک پایتخت از روز شنبه تا سه‌شنبه هفته پیش‌ رو متوقف می‌گردد.

وی گفت: از دیگر مصوبات این جلسه افزایش محدوده طرح ترافیک به محدوده زوج و فرد تا روز سه‌شنبه ۱۴ دی و افزایش ساعت طرح ترافیک تا ساعت ۱۹ است. منبع: فارس

انتهای متن/

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.