منتشر شده در :  ۱۳۹۶/۰۳/۲۰                                 ساعت:  ۱:۲۲ ب.ظ      

ضیافت افطاری در کوره پزخانه های شهرری

معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه۲۰ از ویزیت رایگان ساکنان کوره پزخانه های روستای محمودآباد به همراه ضیافت افطاری به مناسبت روز میلاد کریم اهل بیت، امام حسن مجتبی(ع) خبرداد.

چاپ خبر
به گزارش آفتاب ری، حجت الاسلام عبدالحسین مسلمی با بیان این مطلب گفت: همزمان با روز میلاد امام حسن مجتبی(ع) و در راستای احیای سنت حسنه اطعام نیازمندان، ضیافت افطاری ویژه ساکنان کوره پزخانه های روستای محمودآباد و کودکان کار این محدوده انجام می شود.

مسلمی به اجرای همزمان طرح ویزیت رایگان ساکنان حاشیه ای پهنه جنوب تهران نیز اشاره کرد و افزود: حضور تیم پزشکان خیر در کوره پزخانه های روستای محمودآباد و ویزیت رایگان ساکنان این محدوده، به صورت مداوم در مناسبت های مختلف انجام می شود که این بار نیز به مناسبت روز میلاد کریم اهل بیت، در دستور کار قرار گرفت تا روند تکمیلی درمان این خانواده های نیازمند انجام شود.

وی با اشاره به  طرح یه لقمه مهربونی در ماه مبارک رمضان، افزود: علاوه بر این مراسم، ۶ هزار بسته افطاری و ارزاق حمایتی نیز بین نیازمندان، ایتام و اقشار کم برخوردار منطقه ۲۰ تا پایان این ماه توزیع می شود.

مسلمی ادامه داد: تمامی طرح های رسیدگی به نیازمندان با استفاده از ظرفیت خیرین و افراد نیکوکار محلی که از سوی مدیریت شهری منطقه ۲۰ و در قالب انجمن های خیرین شناسایی و فعال شده اند، در حال اجراست.

معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۲۰ رسیدگی به اقشار کم برخوردار با مشارکت و همکاری خیرین محلی را از مهمترین اولویت های مدیریت شهری این منطقه برشمرد.

انتهای پیام/

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.