منتشر شده در :  ۱۳۹۶/۰۶/۲۹                                 ساعت:  ۲:۵۰ ب.ظ      
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج حضرت عبدالعظیم(ع) ری:

شهید حججی نهضت عاشورا و انقلاب اسلامی را بیمه کرد/ایران در توافق برجام حقانیت خود را ثابت کرد

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج حضرت عبدالعظیم(ع) ری گفت: شهدا یک راه ثابت دارند که ولایت‌پذیری و استکبارستیزی در رأس آن قرار دارد و اجازه نمی‌دهند فرهنگ ایثار و شهادت از این خاک بیرون برود.

چاپ خبر
به گزارش آفتاب ری، سرهنگ علی طلوعی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج حضرت عبدالعظیم(ع) ری در نشست خبری با اصحاب رسانه که در سالن جلسات این ناحیه برگزار شد، اظهار داشت: انقلاب اسلامی یک استراتژی کلی برای کشور بود.

وی با اشاره به بیانات حضرت امام خمینی(ره) که فرمودند؛ ما انقلاب را به جهان صادر می‌کنیم، گفت: عده‌ای فکر می‌کردند امام(ره) می‌خواهد به کل دنیا لشگرکشی بکند اما امروز می‌بینیم که انقلاب با یک تفکر فرهنگی و نگاه آرمانی به جهان صادر شده است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج حضرت عبدالعظیم(ع) ری ادامه داد: با نگاه کلی به برنامه‌های دنیا مشاهده می‌کنیم که در بحث برجام کشورهای ۵+۱ با ایران مذاکره می‌کنند و رژیم غاصب اسرائیل که هیچ جایگاهی در توافقنامه برجام ندارد با این موضوع مخالفت می‌کند و می‌گوید برجام باید لغو شود.

طلوعی بابیان اینکه امروز کشورهای ۵+۱ به حقانیت ایران پی برده‌اند، گفت: همه فهمیده‌اند که آمریکا نه‌تنها برای ما دلسوزی نمی‌کند بلکه به هم‌سفره‌های خودش نیز خیانت می‌کند.

وی با تأکید بر اینکه ما جنگ‌طلب نیستیم، ابراز کرد: ما می‌خواهیم نهضت انقلابی را به جهان نشان بدهیم و هفته دفاع مقدس فرصت خوبی برای این موضوع است.

فرمانده سپاه حضرت عبدالعظیم(ع) ری با اشاره به فداکاری‌ها و رشادت‌های مدافعان حرم، تصریح کرد: مدافعان حرم ادامه‌دهنده راه رزمندگان دفاع مقدس هستند و محسن حججی و امثال این شهید والامقام یک‌بار دیگر این انقلاب و نهضت عاشورایی را بیمه کردند.

ولایت‌پذیری و استکبارستیزی هدف اصلی شهدای دفاع مقدس بود 

طلوعی بابیان اینکه راه شهدا یک راه ثابت است، ادامه داد: ۲۱۴هزار شهید والامقام یک هدف ثابت دارند که ولایت‌پذیری و استکبارستیزی در رأس آن قرار دارد و شهدا اجازه نمی‌دهند فرهنگ ایثار و شهادت از این خاک بیرون برود.

وی اظهار داشت: زمانی که در کشور نیاز به وحدت ملی باشد همه مردم کشورمان و همه جناح‌ها برای حفظ انقلاب متحد می‌شوند.

طلوعی در خصوص برخورد سپاه پاسداران به ترقه‌بازی نیروهای داعش در ایران تصریح کرد: بسیج و سپاه حامی و نگهبان این مرزوبوم هستند و همه مردم و مسئولان به این موضوع واقف بوده و رضایت‌مندی خود را از عملیات سپاه اعلام کردند.

وی در خصوص نقش رسانه‌ها در تبلیغات و تبیین حقیقت بیان کرد: زمانی به تبلیغات دسترسی نداشتیم، ایران در مظلومیت بسر می‌برد و تبلیغات سوئی برعلیه کشورمان صورت می‌گرفت. اصحاب رسانه امروز باید تمام نقاط قوت کشور، مسئولان، انقلاب و اسلام را که در مظلومیت قرار گرفته و اسلام آمریکایی به وجود آمده، منعکس کنند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج حضرت عبدالعظیم(ع) ری اذعان داشت: عده‌ای در جبهه مقابل شما، حق را باطل جلوه می‌دهند و شما باید حق را بیان کنید و حقیقت را به‌طوری گسترش بدهید که حق در جایگاه خود قرار بگیرد.

برنامه ریزی بیش از ۳۰۰ برنامه برای هفته دفاع مقدس در شهرری

طلوعی در بخش دیگری از سخنانش به برنامه‌های هفته دفاع مقدس در شهرری اشاره کرد و گفت: در سال‌های گذشته نمایشگاه رزمی از ری تا آسمان را در شهرری داشتیم و امسال به دلیل تقارن ماه محرم با هفته دفاع مقدس این نمایشگاه به ۷نمایشگاه تجزیه شده و در نقاط مختلف شهر برپا می‌شود که محوریت آن در فرهنگسرای ولا است.

وی بابیان اینکه حدود ۳۰۰پایگاه بسیج در سطح ناحیه داریم، افزود: همه حوزه‌ها و پایگاه‌های بسیج برای هفته دفاع برنامه‌هایی تدارک دیده‌اند که اهم آن‌ها برپایی نمایشگاه، اجرای تئاتر، یادوره شهدا، دوچرخه‌سواری از حرم تا حرم، غبارروبی و عطرافشانی گلزار شهدا و شرکت پرشور بسیجیان در نماز جمعه است.

 

انتهای متن/

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.