منتشر شده در :  ۱۳۹۷/۰۹/۰۵                                 ساعت:  ۹:۱۴ ق.ظ      
رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه:

شمار مصدومان زلزله کرمانشاه به ۶۴۶ نفر افزایش یافت

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان کرمانشاه، تعداد مصدومان زلزله امشب این استان را تا ساعت ۶ صبح ۶۴۶ نفر اعلام کرد که ۳۲ نفر از مصدومان به مراکز درمانی استان اعزام شده‌اند.

چاپ خبر
به گزارش آفتاب ری، محمودرضا مرادی اظهار کرد: تعداد مصدومان زلزله شب گذشته استان کرمانشاه تا ساعت ۶ صبح به ۶۴۶ نفر رسیده که ۳۲ مورد از مصدومان به مراکز درمانی استان اعزام شده‌اند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان کرمانشاه در خصوص آمار دقیق مصدومان و اعزامی‌ها به مراکز درمانی گفت: تاکنون ۲۹۰ نفر در سرپل‌ذهاب مصدوم شدند که ۱۲ مورد اعزامی داشتیم، و به همین ترتیب ۱۷۰ نفر مصدوم در گیلان‌غرب بود که ۱۲ مورد اعزام به کرمانشاه داشتیم، در روانسر ۱۲ نفر مصدوم و ۲ نفر اعزامی، ۱۰۹ نفر در قصرشیرین مصدوم شدند که ۵ نفر اعزام داشتیم،  ۶ نفر مصدوم در دالاهو اعلام شده که یک مورد اعزام شد، ۵۷ نفر در اسلام‌آباد غرب مصدوم شدند که ۲ مورد اعزام داشتیم و در نهایت ثلاث‌باباجانی پنج مراجعه به عنوان مصدوم گزارش شده است.

وی با بیان اینکه تاکنون خبری مبنی بر فوتی گزارش نشده است، ادامه داد: بیشتر مراجعه کنندگان به علت هراس و و گریز از زمین‌لرزه دچار آسیب شده بودند که ۶۱۰ مورد به صورت سرپایی مداوا و ترخیص و ۳۴ نفر بستری هستند.

مرادی افزود: ۴۴ دستگاه آمبولانس، یک اتوبوس آمبولانس و ۱۰ دستگاه خودرو در منطقه مشغول ارائه خدمت هستند.

منبع: فارس

انتهای متن/*

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.