منتشر شده در :  ۱۳۹۶/۰۲/۲۹                                 ساعت:  ۲:۵۳ ب.ظ      
امام جمعه شهرری:

شرکت در انتخابات، آثار و برکات زیادی برای کشور و دفع دشمنان دارد

امام جمعه شهرری گفت: حماسه حضور مردم در پای صندوق های رأی، دشمنان را به شگفتی وا می دارد.

چاپ خبر
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آفتاب ری، حجت الاسلام و المسلمین سید علی شاهچراغی امام جمعه شهرری در خطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته که با حضور پرشور مردم خداجوی ری در مصلی بزرگ حضرت عبدالعظیم (ع) برگزار شد، ضمن دعوت خود و نمازگزاران به تقوای الهی، اظهار داشت: حضور مردم پای صندوق های رأی، دشمنان را به شگفتی وا می دارد.

وی افزود: شهدا از ما توقع دارند، با شرکت در انتخابات حماسه سیاسی کشور را کامل کنیم.

امام جمعه شهرری توصیه کرد: کسانی که تا این لحظه موفق نشدند در انتخابات شرکت کنند، تا پایان وقت مقرر در پای صندوق های رای حاضر شوند و به کاندیدای مورد نظرشان رای بدهند.

وی تصریح کرد: شرکت در انتخابات، آثار و برکات زیادی برای کشور و دفع دشمنان دارد و لذا برای نظام جمهوری اسلامی تنها حضور مزدم مهم است.

شاهچراغی با بیان اینکه همه باید تابع قانون باشیم، گفت: پس از اعلام نتایج انتخابات همه باید کاندید پذیرفته شده را به عنوان رئیس جمهور بپذیریم.

وی در ادامه به اهمیت انتخابات شورای شهر اشاره کرد و افزود: با حضور در پای صندوق های رأی حتما به اعضای شورا نیز رای بدهید چرا که اهمیت شورا کمتر از ریاست جمهوری نیست.

امام جمعه شهرری خاطرنشان کرد: ملت ما در طول سالهای انقلاب، حماسه آفرینی زیادی داشته اند که انتخابات امروز نمونه ای از آنهاست.

شاهچراغی با اشاره به آزادسازی خرمشهر در سوم خرداد گفت: به برکت ایثارگری شهدا و جانبازان یک وجب از خاک میهنمان به دست دشمن نیفتاد.

انتهای پیام/

 

 

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.