منتشر شده در :  ۱۳۹۲/۰۷/۱۰                                 ساعت:  ۱۰:۳۲ ق.ظ      

شاکری: خاتمی می‌خواهد با یک «قاشق ماست» یک «دریا دوغ» بسازد/مدعیان «زنده باد مخالف من» مخالفانشان را تروریست می‌نامند

رئیس بسیج اساتید دانشگاه امیرکبیر گفت: برخی از افراد از ‌جمله خاتمی می‌خواهند با یک قاشق ماست، یک دریا دروغ بسازند زیرا درچند روز اخیر شاهد بزرگنمایی یک تجمع اعتراض آمیز ساده از سوی این افراد بوده‌ایم.

چاپ خبر
به گزارش پایگاه خبری آفتاب ری،  شاکری رئیس بسیج اساتید دانشگاه امیرکبیر، در واکنش به اظهارات سید محمد خاتمی مبنی بر سازماندهی شده بودن تجمع معترضین در مراسم استقبال از روحانی در بازگشت از نیویورک، گفت: به نظر می‌رسد برخی از افراد من‌جمله خاتمی می‌خواهند با یک قاشق ماست، یک دریا دروغ بسازند زیرا درچند روز اخیر شاهد بزرگنمایی یک تجمع اعتراض آمیز ساده از سوی این افراد بوده‌ایم.

وی با بیان اینکه هیچ فردی با روش‌های غیر معمول اعتراضی موافق نیست، خاطرنشان کرد: تجمع اعتراض آمیز در فرودگاه مهرآباد غیر منطقی نبود و تنها عده‌ای از اقشار جوان جامعه به روند مذاکرات صورت گرفته بین ایران و آمریکا در نیویورک معترض بودند.

رئیس بسیج اساتید دانشگاه امیرکبیر با بیان اینکه اینگونه اظهار نظرها خیرخواهانه نیست، خطاب به دولتمردان متذکر شد: دولت باید آگاه باشد تا فریب اظهارنظرهای واهی را نخورد و بر مبنای رهنمودهای مقام معظم رهبری به مسیر خود ادامه دهد.

شاکری با اشاره به اینکه خاتمی مدعی شده است اگر با چنین اعتراض‌هایی برخورد نشود، نهایتا به «ترور» منجر خواهد شد، افزود: اینگونه گفتمان باعث اقداماتی می‌شود که پیش زمینه‌اش را همان فرد گوینده فراهم می‌کند.

وی برخورد با سخنان بی اساس و بی سند را ضروری ارزیابی کرد و اظهار داشت: با هر گفتگوی بی سندی که یک اتفاق کوچک را به مسائلی سخت و پیچیده تبدیل می‌کند، باید به صورت جدی برخورد شود.

رئیس بسیج اساتید دانشگاه امیرکبیر در پایان طرح واژه «ترور» از سوی خاتمی که یکی از مدعیان شعار «زنده باد مخالف من» است را عجیب دانست و گفت: چگونه افرادی که شعار «زنده باد مخالف من» را سر می‌دهند، امروز مخالفینشان را به گروه‌های تروریستی و برانداز منتسب کرده و اجازه اظهار نظر به آنها را نمی‌دهد.

منبع: فارس

انتهای پیام/م

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.