منتشر شده در :  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳                                 ساعت:  ۶:۰۰ ق.ظ      

سیمرغ بلورین بهترین کارگردانی به تنگه ابوقریب و به وقت شام رسید/ حاتمی کیا: شکایتم را به خدا می‌برم + عکس

در اختتامیه سی و ششمین جشنواره فیلم فجر سیمرغ بلورین بهترین کارگردانی برای فیلم سینمایی به وقت شام به ابراهیم حاتمی کیا رسید.

چاپ خبر
به گزارش آفتاب ری، در اختتامیه سی و ششمین جشنواره فیلم فجر سیمرغ بلورین بهترین کارگردانی برای فیلم سینمایی به وقت شام به ابراهیم حاتمی کیا رسید.

106// اولین سیمرغ بلورین بهترین کارگردانی: ابراهیم حاتمی‌کیا (به وقت شام) ابراهیم حاتمی کیا بعد از دریافت سیمرغ گفت: ممنونم از محبت داوران عزیز. من فیلمساز وابسته و فیلمساز این نظامم. من افتخار می کنم از کسانی حرف می زنم که باورشان دارم. من سی سال است روی این سن می آیم و می روم. از سازمان اوج تشکر می کنم. آنها خیلی زحمت می کشند و باید نام سربازان گمنام امام زمان را به آنها داد. متاسفم از همکارانم که وقتی اسم این سازمان هاو… به میان می آید، به آن معنا می دهند.

برندگان سیمرغ اختتامیه جشنواره فیلم فجر 96/سیمرغ ها صاحبان خود را شناختند/سحر دولتشاهی بهترین بازیگر مکمل زن شد/امیر جدیدی بهترین بازیگر نقش اول مرد/سارا بهرامی بهترین بازیگر نقش اول زن/جمشید هاشم پور بهترین بازیگر نقش مکمل مرد/ابراهیم حاتمی کیا برنده سیمرغ بهترین کارگردانی/گلایه تند حاتمی کیا از برخی حواشی+ عکس افتخار می کنم برای مدافعان حرم فیلم ساختم. افتخار می کنم از بچه های سپاه و حاج قاسم سلیمانی جایزه گرفتم. بابت کارهایم پشیمان نیستم. اگر خانه سینما به محل کارآفرینی تبدیل شود، من کارآفرینم چراکه یک سال رزق به آنها رساندم. امثال رشیدپور این واژه ها را می سازند. به تلویزیون اعتراض می کنم از مسئولان شبکه یک و دو، شکایتم را به خدا می برم. حاج قاسم سلیمانی با دیدن فیلم من اشک ریخت. این نگاه واقعا زشت است برای این مملکت. من شکایتم را به خدا می برم.

همچنین در این بخش سیمرغ دیگری برای بهترین کارگردانی به بهرام توکلی برای فیلم تنگه ابوقریب رسید.

منبع : میزان

انتهای متن/*

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.