منتشر شده در :  ۱۳۹۷/۰۲/۱۸                                 ساعت:  ۱:۲۷ ب.ظ      

سقوط خونین کارگر بر روی میلگرد در مجتمع تجاری + عکس

کارگری هنگام کار در یک مجتمع تجاری در حال ساخت، از ارتفاع چهار متری به پایین سقوط کرد و بر روی میله گردهای فلزی ساختمان افتاد.

چاپ خبر
به گزارش آفتاب ری، ساعت ۸:۳۵ صبح امروز سقوطکارگر از ارتفاع در خیابان تهرانپارس، شهرک حکیمیه، خیابان پاسگاه به سامانه ۱۲۵ اعلام شد که ستاد فرماندهی آتش‌نشانی تهران، بی‌درنگ زنگ ایستگاه ۵۶ و گروه امداد و نجات ۱۰ را به صدا درآورد و آتش‌نشانان به محل حادثه  اعزام شدند.

بهمن رضایی‌نیا؛ رئیس ایستگاه ۵۷ آتش‌نشانی درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: یک کارگر هنگام کار در یک مجتمع تجاری در حال ساخت، به علت نامعلوم از ارتفاع چهار متری به پایین سقوط کرد و بر روی میله گردهای فلزی ساختمان افتاده بود.

وی ادامه داد: آتش‌نشانان پس از بررسی محل حادثه، خود را به فرد مصدوم رساندند و به وسیله تجهیزات مخصوص و برانکارد با رعایت کامل اصول ایمنی کارگر بیست و پنج ساله را از محل حادثه خارج کرده و به سطح زمین انتقال دادند.

بنابر اعلام پایگاه خبری ۱۲۵؛ علت بروز این حادثه بی‌احتیاطی و عدم استفاده از تجهیزات ضروری بود و با توجه به مصدومیت کارگر جوان از نواحی گردن، دست و پاها، وی برای مداوا به مرکز درمانی منتقل شد.

منبع : رکنا

انتهای متن/*

 

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.