منتشر شده در :  ۱۳۹۸/۰۱/۲۵                                 ساعت:  ۱:۴۶ ب.ظ      

سفر کربلا هدیه آذین‌بندان محله‌های شهرری در نیمه شعبان

عصر روز شنبه جلسه هماهنگی مراسم نیمه شعبان در محلات و نقاط مختلف شهرری در سالن جلسات شهرداری منطقه ۲۰ با حضور شهردار و دیگر مسئولین شهری برگزار شد.

چاپ خبر

به گزارش آفتاب ری، عصر روز شنبه جلسه هماهنگی مراسم نیمه شعبان در محلات و نقاط مختلف شهرری در سالن جلسات شهرداری منطقه ۲۰ با حضور شهردار و دیگر مسئولین شهری برگزار شد.

“دکتر افشار” شهردار منطقه ۲۰ در این جلسه اظهار داشت: اهمیت ویژه به مراسم نیمه شعبان، نیازمند معرفت به امام عصر(عج) می‌باشد و همه ما به عنوان محبین حضرت می‌بایست، سیره زندگی ایشان و دیگر امامان معصوم علیهم السلام را در زندگی روزانه خود عملی سازیم.
وی در ادامه با اشاره به ایجاد انگیزه در فعالان زیباسازی این عید بزرگ گفت: مردم همیشه به صورت خودجوش و با عشق و محبت فراوان به اهلبیت عصمت و طهارت علیهم السلام، در جهت زیباسازی کوچه‌ها و خیابان‌ها تلاش‌های وافری را انجام می‌دهند که ما نیز باید به نوبه‌ خود قدردان این کار بزرگ فرهنگی باشیم و شهرداری منطقه ۲۰ نیز امسال به ۳ نفر از تلاش‌گران کوچه‌های منتخب هدیه معنوی سفر کربلا را اهدا خواهد کرد.

“عزیز وکیلی” رئیس ستاد شعبانیه منطقه ۲۰ در ادامه این جلسه اظهار داشت: اقلام مورد نیاز امسال جهت آذین‌بندی محله‌های شهرری تهیه گردیده که با قیمت نازل و ۴۰درصد تخفیف نسبت به قیمت‌های بیرونی به شهروندان ارائه می‌گردد.

انتهای متن/*

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.