منتشر شده در :  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷                                 ساعت:  ۸:۵۴ ق.ظ      
در منطقه 20 انجام شد:

ساخت ۱۱۰ ابنیه شهری در جنوب تهران

شهردار منطقه ۲۰ از احداث ۱۱۰ ابنیه فرهنگی، ورزشی، خدماتی و رفاهی به منظور افزایش آسایش و رضایتمندی شهروندان این منطقه طی دوره اخیر مدیریت شهری خبرداد.

چاپ خبر
به گزارش آفتاب ری  به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۲۰ شهر تهران، سید احمد صفوی با بیان این مطلب گفت: توسعه فعالیت های فرهنگی و اجتماعی شهروندان از مهمترین رویکردهای مدیریت شهری تهران در دوره اخیر بوده است که برای تحقق این مهم یک صد و و ده ابنیه شهری با کاربری های فرهنگی، ورزشی، خدماتی و رفاهی ساخته شد.

صفوی افزود: ۴۵ ساختمان فرهنگی- آموزشی، ۲۷ ساختمان ورزشی، ۲۲ ساختمان اداری و ۱۶ ساختمان بهداشتی از جمله ابنیه های شهری است که مورد استفاده عموم شهروندان قرار دارد.

وی با اشاره به اینکه محل های احداث ابنیه های شهری به نحوی است که زائران و مسافران نیز به خوبی از خدمات این اماکن بهره مند شوند، گفت: سراهای محله، مجموعه های ورزش آبی، پردیس سینمایی راگا، مساجد، کتابخانه، اسکان کارگری و سرویس های بهداشتی از مهمترین ابنیه های شهری است که در دوره اخیر مدیریت شهری احداث شد.

شهردار منطقه ۲۰ با اشاره به اینکه دسترسی شهروندان به اماکن و فضاهای فرهنگی در سال های اخیر افزایش یافته است، افزود: با ایجاد زیرساخت های مورد نیاز در مقیاس محلی و منطقه ای، مشارکت شهروندان نیز در امور اجتماع محور افزایش یافته است و امروز شاهد تصمیم گیری های سرمایه های اجتماعی در امور محله ها هستیم.

انتهای پیام/

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.