منتشر شده در :  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷                                 ساعت:  ۱۲:۰۲ ب.ظ      
لیگ ملت های والیبال

زور بلند قامتان والیبال ایران به صربستان نچربید

تیم والیبال ایران علی رغم نمایش قابل قبول،نتیجه را به تیم قدرتمند صربستان واگذار کرد.

چاپ خبر
به گزارش آفتاب ری، در هفته چهارم لیگ ملت‌های والیبال، تیم ملی کشورمان در یک بازی سخت و نفس گیر، پس از پنج ست ۳ بر ۲ نتیجه را به صربستان واگذار کرد.

پس از این شکست «ایگور کولاکوویچ» سرمربی تیم ملی ایران اظهار داشت: بازی خیلی سختی داشتیم و با تمام وجود بازی را آغاز کردیم و در دو ست اول خوب بودیم. در ست دوم تا امتیازات پایانی خوب پیش رفتیم، اما آتاناسویچ به خط سرویس رفت. ست سوم نیز خوب بودیم و امتیاز به امتیاز پیش رفتیم و دو تیم رقابت نزدیکی داشتند.

وی ادامه داد: اتفاق بد برای ما مصدومیت مرتضی شریفی بود. میرزاجانپور در زمین به عنوان جانشین عملکرد خوبی داشت، اما از اتفاقی که برای شریفی رخ داد ناراحت هستم. او بازیکن جوانی است که به خوبی جایگاه خود را در تیم شناخته است.

سرمربی تیم ملی والیبال ایران خاطرنشان کرد: ست چهارم باز هم به بازی برگشتیم اما در شروع ست پنجم صربستان از ما پیش افتاد. ست پنجم چند امتیاز عقب بودیم و در نهایت بازی را باختیم اما من از چیزی که ناراحت هستم این است که شانس کسب برد در این بازی را داشتیم و می توانستیم برنده زمین را ترک کنیم.

کولاکوویچ با اشاره به تاثیر مصدومیت‌های ملی‌پوشان ایران گفت: صربستان با تیم کامل خود در اینجا حضور دارد اما چند مصدوم داشتیم. غفور از ناحیه زانو و کمر مصدوم است و قائمی نیز نمی‌توانست کامل ما را همراهی کند و شریفی نیز مصدوم شد و این مصدومیت ها کار ما را سخت کرده است
انتهای متن/*

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.