منتشر شده در :  ۱۳۹۷/۰۶/۲۲                                 ساعت:  ۱۲:۵۲ ب.ظ      
شهردار منطقه 20:

ری با تمام ظرفیت‌هایش نادیده گرفته شده است

شهردار منطقه ۲۰ گفت: با وجود آستان مقدس حضرت عبدالعظیم، آثار متعدد فرهنگی و تاریخی، فرودگاه، فضاهای سبز و … ری باید به عنوان یک مقصد فرهنگی معرفی شود.

چاپ خبر
به گزارش آفتاب ری، افشار شهردار جدید شهر ری در نشست خبری ضمن اشاره به گسترش فضای مجازی اظهار کرد:  متاسفانه امروزه با یک پدیده‌ای روبرو هستیم که افراد با تشکیل کانال‌های مجازی و انتشار مطالب غیر اصولی، به خود عنوان خبرنگار می‌دهند.

اشفار گفت:  قطعا اگر شما خبرنگاران فلسفه وجودی کارتان را درست انجام دهید، خیلی از مسائلی که باعث سواستفاده افراد سودجو می‌شود از بین می‌رود. نقش شما در تبیین راه اصولی برای مطالبات مردمی و حل مشکلات آن‌ها بسیار اثر گذار است.

شهردار منطقه ۲۰  با اشاره به دولتی بودن اقتصاد کشورمان بیان کرد: در سیستم اقتصاد دولتی پاسخگویی وجود ندارد به همین دلیل رضایت مشتری هم اهمیتی ندارد این در حالی است که  برای اینکه مسئولین پاسخگوی مطالبات مردمی باشند، و از سمت انتصابی شانه خالی نکنند، خبرنگاران نقش مهمی را در پیگیری و اطلاع رسانی عملکرد خواهند داشت.

وی با بیان اینکه  مردم باید بدانند انتهای مسئولیت یک مسئول به کجا باید ختم شود افزود: این روحیه مطالبه گری باید در مردم احیا شود که در این راستا خبرنگاران مهمترین نقش را دارند .

افشار تصریح کرد: ما امروزه با کمبود نقاط تفریحی، وسایل حمل و نقل و … روبرد هستیم، اما چون روحیه مطالبه گری در مردم احیا نشده، کاری به این مسائل ندارند و شما باید مطالبه گری را در مردم زنده کنید تا ما بتوانیم در اسرع وقت مشکلات مردمی را مرتفع سازیم.

شهردار منطقه ۲۰  به عقب‌ماندگی شهر ری اشاره کرد و اظهار داشت:  امروز شهرری با تمامی ظرفیت‌هایش از تهران عقب مانده در حالی که ری باید برای خودش اقتصاد بوجود بیاورد.

وی در ادامه مطلب فوق به سه منبع درآمد در ری اشاره کرد و آن‌ها را این‌گونه تشریح کرد: اولیه پهنه زمین‌های اطراف حرم حضرت عبدالعظیم هستند، مورد بعدی مجتمع توریستی فرهنگی در حال احداث برج طغرل در مجاورت این برج و سومین آن  ناحیه صنعتی شمال شهرری می‌باشد که باید به آن‌ها توجه کرد،.

افشار اضافه کرد: با وجود آستان مقدس حضرت عبدالعظیم، آثار متعدد فرهنگی و تاریخی، فرودگاه، فضاهای سبز و … ری باید به عنوان یک مقصد فرهنگی معرفی شود.

 

انتهای متن/*

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.