منتشر شده در :  ۱۳۹۷/۰۸/۱۵                                 ساعت:  ۸:۵۷ ق.ظ      
آیت الله محمدی ری شهری:

رمز شکست استکبار جهانی در اتحاد و تبعیت از ولایت فقیه است

نماینده مردم استان تهران در مجلس خبرگان رهبری بر مقابله با استکبار جهانی تاکید کرده و تحریم‌های آمریکای جهان خوار علیه ملت ایران را بی تاثیر دانست.

چاپ خبر
به گزارش آفتاب ری، نماینده مردم استان تهران در مجلس خبرگان رهبری در این خصوص گفت: امروز می‌بایست در مقابله با استکبار جهانی و زورگویی‌های آن با تمام توان و پشت سر رهبری معظم انقلاب ایستادگی کنیم و از مشکلات و ابتلائات سخت آخرالزمان با سربلندی خارج شویم.

آیت الله محمد محمدی ری شهری با بیان این که امروز استکبار جهانی یک جنگ اقتصادی و تبلیغاتی علیه نظام مقدس اسلامی به راه انداخته است، گفت: به یاری خدای متعال، مردم این کشور با وحدت کلمه و تبعیت از مقام معظم رهبری از تنگناهای موجود عبور خواهند کرد.

تولیت حرم مطهر حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) مدیریت و تدابیر ارزنده رهبرمعظم انقلاب در شرایط کنونی را بی مانند دانست و افزود: رمز شکست استکبار جهانی در تبعیت بی چون و چرا از ولایت فقیه و حرکت پشت سر ایشان است و دشمن نیز به خوبی این امر را درک کرده و می‌داند، به همین سبب سعی دارد با جنگ تبلیغاتی بین صفوف متحد مردم ایجاد تفرقه و انشقاق کند، در این شرایط می‌بایست آگاه و هوشیار باشیم.

انتهای متن/*

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.