منتشر شده در :  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹                                 ساعت:  ۴:۲۹ ب.ظ      
طی سال‌های گذشته در منطقه 20 انجام شد

رشد ۳ برابری مشارکت شهروندان جنوب تهران در مشکات/ارسال بیش از ۱۰۰ هزار اثر هنری

معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۲۰، از ثبت‌نام پنجمین دوره جشنواره فرهنگی آموزشی مشکات و روند صعودی مشارکت شهروندان این منطقه در چهار جشنواره سابق خبر داد.

چاپ خبر
به گزارش آفتاب ری به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۲۰ تهران، حجت‌الاسلام عبدالحسین مسلمی از ثبت‌نام پنجمین دوره جشنواره فرهنگی آموزشی مشکات و روند صعودی مشارکت شهروندان این منطقه در چهار جشنواره سابق خبر داد.

وی با بیان این مطلب گفت: جشنواره فرهنگی آموزشی مشکات از سال ۹۱ به‌صورت مستمر در منطقه ۲۰ اجرا شده است که طی چهار سال گذشته، تعداد شرکت‌کنندگان از ۵ هزار و ۸۳۵ نفر، با رشد ۳ برابری به ۱۸ هزار و ۵۳۹ نفر افزایش یافته است.

 

جشنواره مشکات بر اساس هدف‌گذاری آموزشی، شناسایی موقعیت‌های آموزشی محله‌ای

معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۲۰ با اشاره به این‌که جشنواره مشکات بر اساس هدف‌گذاری آموزشی، شناسایی موقعیت‌های آموزشی محله‌ای، تامین امکانات آموزشی برای حضور فعال شهروندان اجرا می‌شود، عنوان کرد: تعداد آثار ارسال شده به دبیرخانه این جشنواره نیز نسبت به نخستین سال اجرا، رشد ۵ برابری داشته و از ۶ هزار و ۸۰۵ به ۳۷ هزار و ۷۸ اثر رسیده که نشان از استقبال گسترده و تحقق جلب مشارکت جویی شهروندان است.

حجت‌الاسلام مسلمی در پایان به فراخوان پنجمین دوره این جشنواره نیز اشاره کرد و افزود: سراهای محله در محله های بیست گانه منطقه ۲۰ آماده دریافت آثار شهروندان در این دوره جشنواره مشکات هستند که با محوریت آسمان آبی، زمین پاک، اخلاق شهروندی و در قالب‌های شعر، نقاشی، سرود، عکاسی، داستان کوتاه، خاطره نویسی، کاریکاتور، گزارش تصویری، روزنامه دیواری و پیام صوتی در حال اجراست.

انتهای متن/

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.