منتشر شده در :  ۱۳۹۶/۰۹/۱۷                                 ساعت:  ۳:۲۰ ب.ظ      
همزمان با سراسر کشور؛

راهپیمایی مردم شهرری در محکومیت اقدام آمریکا

مردم شهرری برای محکومیت اقدام آمریکا در اعلام قدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی راهپیمایی کردند.

چاپ خبر
به گزارش آفتاب ری، نمازگزاران شهرری پس از اقامه نماز جمعه این هفته در محکومیت اقدام آمریکا در به رسمیت شناختن بیت‌المقدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی، ضمن راهپیمایی از مصلی آستان مقدس حضرت عبدالعظیم حسنی علیه السلام تا میدان شهرری خشم و انزجار خود را از استکبار جهانی اعلام کردند.

در این راهپیمایی که جمع کثیری از مردم انقلابی، خانواده شهدا و ایثارگران به همراه مسؤولان شهرستان حضور داشتند، با سردادن شعارهایی مانند “مرگ بر آمریکا” و “مرگ بر اسرائیل” پرچم این رژیم غاصب را به آتش کشیدند.

راهپیمایان با در دست داشتن پلاکاردهایی با مضمون “اسرائیل کمتر از ۲۰ سال دیگر نابود خواهد شد” و “فلسطین آزاد خواهد شد” اعلام کردند که هرگز اجازه نمی‌دهند نخستین قبله مسلمانان به دست دشمنان و مستکبران بیفتد.

در پایان این راهپیمایی قطعنامه ای قرائت شد که در بخشی از این قطعنامه راهپیمایان خواستار شکستن سکوت از سوی مجامع بین‌المللی و کشورهای اسلامی علیه فلسطین شدند.

امام جمعه شهرری در حاشیه این راهپیمایی گفت: مردم شهرری همزمان با مردم ایران و جهان برای نابودی اسرائیل در این مراسم شرکت کرده اند. این حرکت ها تاثیرگذار است و خشم جهانی را به دنبال دارد و نابودی اسرائیل را تسریع می کند.

معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری منطقه ۲۰ در حاشیه این راهپیمایی گفت: مردم شهرری از ابتدای انقلاب در دفاع از مظلومان پیشگام بوده اند و امروز هم با حضور خود در این مراسم اعلام کردند که قدس برای همیشه پایتخت فلسطین خواهد ماند.

مسلمی ادامه داد: مردم فلسطین باید به مقاومت خود ادامه بدهند چرا که مردم ایران و مسلمانان آنها را تنها نخواهند گذاشت.

 

انتهای متن/

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.