منتشر شده در :  ۱۳۹۶/۰۴/۲۲                                 ساعت:  ۵:۴۴ ب.ظ      

راهپیمایی حافظان حجاب زینبی+تصاویر

همزمان با هفته عفاف و حجاب، مراسم راهپیمایی حافظان حجاب زینبی(س) در شهرری برگزار شد.

چاپ خبر
به گزارش آفتاب ری، همزمان با هفته عفاف و حجاب، مراسم راهپیمایی حافظان حجاب زینبی(س) به همت حوزه۳۵۴ریحانه النبی(س) و با همکاری حوزه۳۵۳حضرت رسول(ص)، شهرداری ناحیه۴، خانه فرهنگ دولت آباد، هیئت امنای مسجد جامع المهدی(عج)، امام جماعت مسجد امام حسن مجتبی(ع) حجت الاسلام والمسلمین ابراهیمی، کلانتری۱۶۷دولت آباد و حوزه اصناف شهرری برگزار شد.

در مسیر راهپیمایی که از فلکه سوم دولت آباد به سمت فلکه اول ادامه داشت، به بانوان گل هایی اهدا گردید و در مسیر راهپیمایی شعارهایی با مضامین عفاف و حجاب و غیرت مردان توسط آقای عباسعلی اجرا شد.

در حاشیه این راهپیمایی غرفه هایی با مضامین عفاف و حجاب و فروش انواع چادرهای ایرانی، حمایت از زنان کارآفرین، فروش اجناس تولید شده توسط خواهران، مشاوره مذهبی توسط خانم مسجدی و همچنین غرفه تهیه عکس ارائه شد.

درپایان مراسن سخنرانی توسط حجت الاسلام والمسلمین مسلمی معاونت فرهنگی شهرداری منطقه۲۰ و حجت الاسلام والمسلمین حلوائیان برگزار و همچنین فلش کارت هایی با موضوع “چگونه مروج حجاب باشیم” به بانوان و “راهکارهایی عملی برای تربیت پسران با غیرت” به آقایان و بادکنک به کودکان توزیع گردید.

توزیع تراکت هایی با مضامین عفاف و حجاب، توزیع شماره های قرعه کشی و اهدای جوایز به قید قرعه، برگزاری همایش حافظان حجاب زینبی و برپایی غرفه مشاوره و اقتصاد مقاومتی در پارک ماهور از دیگر برنامه های این مراسم بود.

انتهای پیام/

 

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.