منتشر شده در :  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷                                 ساعت:  ۱:۵۰ ب.ظ      
فاطمه آلیا:

رئیسی عملکرد دولت را نقد اما روحانی به شخصیت رئیسی توهین می کند

نماینده سابق مجلس شورای اسلامی گفت: در این مناظره رئیسی در عین مقتدر بودن مظلوم واقع شد ولی سنتی را پایه گذاری کرد برای مناظرات در انتخابات آینده که همه بدانند امروز زمان بزن و برو و فرافکنی نیست.

چاپ خبر
فاطمه آلیا نماینده سابق مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار آفتاب ری، اظهار داشت: در مناظره امسال دو مدل و شیوه را شاهد بودیم. مورد اول فضای خشم و رادیکالی و شیوه دوم همراه با آرامش و کرامت بود.

وی گفت : به دلیل اینکه دست دولت خالی بود و به جز یک مشت شعار چیزی نداشت، به شیوه عصبانیت متوسل شده و وقتی که مطالبات اساسی مردم مطرح می شد اینها با رادیکال کردن فضا سعی می کردند فرافکنی، تخریب و توهین بکنند.

آلیا ادامه داد:  به حدی این مسئله غالب بود که حتی منافع و مصالح نظام را مورد بی توجهی قرار دادند و با این گونه صحبت کردن و مطرح کردن مسئله سفارت عربستان توسط جهانگیری، دست دشمنان اسلامی بهانه دادند.

نماینده سابق مجلس شورای اسلامی با اشاره به فرافکنی روحانی که خودش ملبس به لباس روحانیت است و اسمش را هم روحانی گذاشته ولی به لباس روحانیت و ساختارهای نظام توهین کرد، افزود: رئیس قوه قضائیه نسبت به این موضوع موضع گیری کرده و اعلام کرد؛ برخی از نامزدها اهانت هایی را متوجه دستگاه قضا کردند که در روزهای انتخابات سکوت می کنیم و بعد از برگزاری انتخابات به این مسئله می پردازیم.

آلیا تصریح کرد: رئیسی که در قوه قضائیه بوده، از پرونده های بسیاری مطلع بوده و دستش پر است و به راحتی می توانست تخلفات روحانی و اطرافیان وی را افشاگری بکند، اما با یک مشی توأم با کرامت، آرامش و احترام برخورد کرد و حتی به اهانت ها اعتنایی نکردند.

وی این حرکت رئیسی را نمود شعار وی دانست و گفت:  شعار رئیسی تغییر به نفع ارزشهای انقلاب یعنی تقوا، اخلاق، انقلابی گری و آموزه های اسلامی است چنانکه ائمه اطهار نیز در مقابل دشمنان توهین نمی کردند.

نماینده سابق مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه رئیسی عملکرد دولت را نقد می کرد اما روحانی به شخصیت رئیسی توهین می کرد، اظهار داشت: اینها اگرچه برای مردم باعث تأسف بود و انتظار داشتند رئیسی نیز تخلفاتی را که می داند بیان کند و کارنامه اینها را افشا بکند ولی رئیسی مردانگی و بزرگواری کرد.

آلیا با تأکید بر اینکه رئیسی حاضر نیست بخاطر افزایش چند رأی به ارزشهای انقلاب توهین شود، گفت: در این مناظره رئیسی در عین مقتدر بودن مظلوم واقع شد ولی سنتی را پایه گذاری کرد برای مناظرات در انتخابات آینده که همه بدانند امروز زمان بزن و برو و فرافکنی نیست.

وی در ادامه خاطر نشان کرد:  همه مقدرات کشور بعد از توجهات الهی و هدایت های امام زمان(عج)، بستگی به مردم دارد که باید به شاخصهایی که مقام معظم رهبری فرموده اند، توجه کنند و با عزم و ارداه محکم در صحنه انتخابات حاضر شوند.

انتهای پیام/

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.