منتشر شده در :  ۱۳۹۶/۰۲/۲۸                                 ساعت:  ۲:۰۱ ق.ظ      
آیت الله قرهی:

رئیسی در مناظرات حیا به خرج داده و از پرونده های آقایان افشاگری نکرد

آیت الله قرهی در گردهمایی حامیان مردمی رئیسی گفت: همه پرونده های فساد در دست رئیسی است ولی در مناظرات حفظ آبرو کرد.

چاپ خبر
به گزارش آفتاب ری، آیت الله روح الله قرهی در مراسم گردهمایی حامیان مردمی ستاد سید ابراهیم رئیسی در مسجد ارشاد شهرری اظهار داشت: از زمان خلقت بشر و ماجرای هابیل و قابیل، انسان نیاز به امیر و حاکم دارد و وقتی به هادی الهی جواب مثبت ندهند به ناچار باید تن به حاکمیت فسق و فجور بدهند.

وی بیان کرد: اگر امروز رئیس جمهور ما دروغ می گوید، به این دلیل است که خود را از امت نمی داند و ریاست جمهوری را ارگانی مجزا تلقی می کند که رئیس آن تابع امامش نیست.

آیت الله قرهی با تاکید بر اینکه رئیس جمهور باید امام و امتی را بپذیرد، گفت: کسی که جزئی از امت باشد چنین مسائلی مطرح نمی کند.

وی تصریح کرد: رئیسی از اوایل انقلاب که در ۲۰سالگی جوانترین دادستان بود و می توانست از موقعیت خود سوء استفاده کند، هرگز چنین کاری نکرد و همیشه می گفت هر چه امام بگوید.

این خطیب مشهور ادامه داد: رئیسی فردی متقی است که دروغ نمی گوید و در مناظرات حیا به خرج داد و از پرونده های آقایان افشاگری نکرد.

وی با اشاره به برگه سفیدی که جهانگیری در مناظرات نشان داد، افزود: پرونده همین فرد در دست رئیسی است و از همه فسادهایشان خبر داد اما با متانت و آرامش خود سکوت کرد و چیزی نگفت.

آیت الله قرهی با بیان اینکه رئیسی اهل کار و عمل است، گفت : دولت فعلی حال کار کردن ندارد، کسی که در هر برنامه محاسن خود را همرنگ با لباده خود رنگ می کند که اهل کار نیست.

وی با بیان اینکه فرافکنی ها در لباس روحانیت مردم را دین زده می کند، تصریح کرد: روحانی دزد لباس است. اگر رئیسی حیا و آبرو داری نمی کرد در مناظره وقتی حرف از دادستان روحانیت کرد، می گفت؛ اگر حرف تو حقیقت داشت که تو اکنون در اینجا نبودی.

وی در ادامه  سوگند یاد کرد و گفت: با فردی صحبت می کردم که می گفت؛ خدا وجود ندارد به این دلیل که اگر خدا بود، حسن روحانی به این راحتی دروغ نمی گفت.

این دانشمند فقید با بیان اینکه رئیسی خود را وقف کرده است، افزود: آمده است تا خدمت بکند نه ریاست، خادم است و خود را امت می داند نه رئیس جمهور، تغییر به نفع مردم ایجاد خواهد کرد.

انتهای پیام/

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.