منتشر شده در :  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴                                 ساعت:  ۱:۲۲ ب.ظ      

دیدار مجمع امید با مردم / آقای کواکبیان جواب بده مصوبات چی شد + فیلم

نمایندگان مجلس شورای اسلامی و اعضای شورای اسلامی شهر تهران در دیدار مردمی خود در منطقه ۲۰ تهران به بررسی مشکلات این منطقه پرداختند.

چاپ خبر
به گزارش آفتاب ری، نمایندگان مجلس شورای اسلامی و اعضای شورای اسلامی شهر تهران در دیدار مردمی خود که در فرهنگسرای ولاء شهر ری برگزار شده بود به بررسی مسائل و مشکلات شهروندان پرداختند.

در این دیدار تعدادی از شهروندان به بیان مشکلات متعدد خود که در سطح منطقه با آن روبه رو بودند پرداختند و  از آن از نمایندگان و اعضای شورای اسلامی شهر درخواست کردند که به این مشکلات رسیدگی شود.

در ابتدا جمالی‌پور فرماندار ویژه شهر ری با انتقاد از عدم همکاری دستگاه‌های کشور در بررسی و رفع مشکلات ری گفت: ۱۰ بار با مرکز آمار کلنجار رفتیم که آمار جمعیتی شهر ری را در سامانه اصلاح کند اما این کار را نمی‌کند.

وی افزود: قیامدشت کمتر از یک سال است که جدا شده اما سرعت تحول آن بیشتر از ری است. در دوره نمایندگان مجمع امید فرصت خوبی برای مردم ری است که از طریق قانونی مشکلاتشان را حل کنند.

در ادامه افشار شهردار منطقه ۲۰ از حل مشکلات در کمترین زمان خبر داد و افزود: مشکلات را اولویت بندی کردیم و در برنامه ریزی کوتاه مدت به دنبال حل آن‌ها هستیم.

وی گفت: ما از شکاف بودجه ای مناطق برخورداریم و به مناطق برخوردار مانند منطقه یک بیشترین بودجه تخصیص پیدا می‌کند.کل بودجه منطقه ۲۰ در سال ۹۷، ۲۳۰ میلیارد تومان بود که ۸۳ میلیارد آن به حقوق کارمندان، فعلان و کارگران پسماند و غیره اختصاص پیدا کرده است.

در زیر فیلم این نشست را که توسط تیم فیلم برداری تهران نیوز تهیه شده است مشاهده می‌کنید.

http://

 

انتهای متن/*

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.