منتشر شده در :  ۱۳۹۶/۱۱/۱۹                                 ساعت:  ۸:۵۶ ب.ظ      

دیدار بخشدار کهریزک با خانواده های معظم شهدای روستای تورقوزآباد

همزمان با ایام دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی بخشدار کهریزک با حضور در روستای تورقوزآباد با همراهی شورای اسلامی و دهیار روستا، با خانواده‌های معظم شهدای روستای تورقوزآباد دیدار کرد.

چاپ خبر
به گزارش آفتاب ری، در هشتمین روز از دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی حسین توکلی کِجانی بخشدار کهریزک با حضور در روستای تورقوزآباد با همراهی شورای اسلامی و دهیار روستا، با خانواده های معظم شهدای روستای تورقوزآباد دیدار و گفتگو نمود.

بخشدار کهریزک ضمن دیدار با خانواده های معظم شهیدان والامقام محسن علی بیگی، محمد فاطمی مفرد، حسین کاشانی و محمد محمدی کیا، یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس را گرامی برشمرد و افزود: خانواده های معظم شهدا و جانبازان به عنوان پرچم دار و پشتیبان انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند و تجلیل از خانواده های این عزیزان یک وظیفه همگانی است. بخشدار کهریزک در این دیدار با تأکید بر تکریم از خانواده های معظم شهداء گفت: آسایش و آرامشی که در جامعه حکم فرماست، مدیون فداکاری و ایثارگری‌های خانواده معظم شهیدان، جانبازان، ایثارگران، رزمندگان و آزادگان است که پاداش آنان نزد خدا محفوظ خواهد بود.

انتهای پیام/*

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.