منتشر شده در :  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷                                 ساعت:  ۸:۰۰ ق.ظ      
قالیباف در جمع مردم پایتخت:

دولت روحانی برای ۹۶ درصدی‌ها سخت‌گیری و برای ۴ درصدی‌ها فرش قرمز پهن می‌کند / ملت ایران جمعه فعل شدن و توانستن را به اثبات می‌رسانند

یادگار هشت سال دفاع مقدس گفت: دولت برای ۹۶ درصدی‌ها سختگیری و برای ۴ درصدی‌ها فرش قرمز پهن می‌کند. ما دولت ۴درصدی و ناکارآمد نمی‌خواهیم.

چاپ خبر
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آفتاب ری، محمد باقر قالیباف بعدازظهر امروز در جمع باشکوه مردم تهران به تبیین اهداف و برنامه‌های دولت کار و کرامت پرداخت.

وی با اشاره به عملکرد دولت یازدهم گفت: دولت آقای روحانی برای ۹۶ درصدی‌ها سخت‌گیری می‌کند و برای ۴ درصدی‌ها همه موضوعات را راحت می‌گیرد.

نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری افزود: انقلاب اسلامی ما در کنار مردمی‌ست که همیشه در صحنه بوده‌اند.

وی عنوان کرد: قرار نبود کسانی در مسندهای مهم بیایند که مستضعفین و مردم را نبینند.

قالیباف ادامه داد: قرار ما این نبود که بیکاری، گرانی و رکود در جامعه گسترش پیدا کند. قرار نبود که وعده بدهند و عمل نکنند. قرار نبود که در چشم مردم نگاه کنند و دروغ بگویند.

وی با اشاره به تبعیض‌های دولت تدبیر و امید بیان داشت: دولت برای ۹۶ درصدی‌ها سختگیری و برای ۴ درصدی‌ها فرش قرمز پهن می‌کند. ما دولت چهار درصدی و ناکارآمد نمی‌خواهیم.

شهردار تهران خاطرنشان کرد: ما در این روزهای حساس و سرنوشت ساز به این نتیجه رسیدیم که برای بازگشت به خط اصیل امام و شهدا و پایان دادن به وضعیت موجود، این تصمیم را بگیرم که از دوست ۴۰ ساله خودم حمایت کنم.

وی ادامه داد: امروز همه ملت ما حتی با سلایق مختلف خواهان تغییر دولت هستند و از وضعیت موجود رضایت ندارند.

قالیباف گفت: امروز هدف ما مشترک است و همه برای تغییر وضع موجود آمده‌ایم. امروز آمده‌ایم تا بگوییم که دولت حرف و شعار نمی‌خواهیم. امروز روز بزرگی برای نیروهای انقلاب است چرا که ما وحدت کلامی که یک شرط اساسی است را به وحدت عملی تبدیل کرده‌ایم.

وی افزود: وحدت عملی لازم است اما کافی نیست. ما باید تا سه روز آینده تلاش کنیم و ۹۶ درصد مردم را پای صندوق‌های رای بیاوریم و به دولت ۴ درصدی خاتمه دهیم.

یادگار هشت سال دفاع مقدس تصریح کرد: این وحدت زمانی شیرین خواهد شد که مشکلات اقتصادی مردم حل شود و مردم را به آینده امیدوار کنیم. ما سه روز دیگر به پای صندوق‌های رای می‌رویم و به دولت کار و کرامت رای می‌دهیم و نشان می‌دهیم که هم می‌شود و هم می‌توانیم.

منبع:تهران نیوز

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.