منتشر شده در :  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳                                 ساعت:  ۸:۵۶ ق.ظ      
واکنش دبیر فدراسیون به ابهامات:

دعوت آزادکاران برتر جام تختی به اردو/ هادی و قیاسی استراحت دارند

دبیر فدراسیون کشتی گفت: برخی از آزادکاران برتر رقابت‌های جام تختی از اواسط اردوی اخیر تیم ملی به جمع اردونشینان، اضافه خواهند شد.

چاپ خبر
به گزارش آفتاب ری، پیکارهای بین المللی کشتی آزاد جام تختی در حالی به میزبانی شهر تبریز برگزار شد که نفرات برتر از روز ۲۲ بهمن ماه در اردوی تیم ملی حضور یافتند. اردویی که با سرمربیگری رسول خادم تا روز سوم اسفندماه در خانه کشتی تهران پیگیری می شود.

این در حالی است که به گفته رضا لایق دبیر فدراسیون کشتی، نفراتی در اردوی فعلی حضور دارند که پیش از جام تختی، برای شرکت در رقابت‌های آسیایی و مسابقات اوکراین انتخاب شده بودند. گویا قرار است نفرات دیگری از جمع برترین های جام تختی هم به جمع اردونشینان ملحق شوند.

البته برخی از نفرات برتر و شاخص جام تختی هم در نخستین روز اردوی تیم ملی در جمع اردونشینان دیده نشدند که این مورد کمی سوال برانگیز بود. در همین راستا رضا لایق در مورد عدم دعوت از برخی نفرات برتر جام تختی به اردوی فعلی گفت: به برخی نفرات مانند پرویز هادی اعلام شده که چند روز استراحت کنند. قیاسی هم تا بهبود ضرب خوردگی اش باید استراحت کند. برخی دیگر از نفرات برتر جام تختی هم از اواسط اردوی فعلی یا اردوی آتی به تمرینات دعوت می شوند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: هدف ما در جام تختی، محک زدن جوانان و برخی نفرات باتجربه بود و برای کشتی گیران برتر این رقابت ها در کنار سایر نفرات برتر برنامه ریزی فنی خواهد شد.

منبع : مهر

انتهای متن/*

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.