منتشر شده در :  ۱۳۹۶/۱۱/۲۲                                 ساعت:  ۷:۰۱ ق.ظ      

در سخت‌ترین زمان سرمربی تیم ملی شدم/شرایط تکواندو دنیا تغییر کرده

سرمربی تیم ملی تکواندو گفت: تکواندو دنیا در یک سال گذشته تغییرات زیادی داشته و من به همراه همکاران در سخت ترین زمان هدایت تیم ملی را برعهده گرفتیم.

چاپ خبر
به گزارش آفتاب ری،مهدی بی باک با بیان مطلب فوق گفت: رقابتهایی که ما در یکسال گذشته شرکت کردیم، سخت ترین و با کیفیت ترین رقابتهای تکواندو در سطح دنیا بوده و با مسابقات گرید یک و دو، تفاوت های فاحشی دارد و به هیچ عنوان قابل مقایسه نیست.

وی ادامه داد: زمانی تیم ملی را تحویل گرفتم که اعضای تیم شرایط روحی، روانی خوبی نداشتند و در این مدت تلاش زیادی داشتیم تا ملی پوشان اعتماد به نفس خود را پیدا کنند که تا حدود زیادی موفق بودیم.

سرمربی تیم ملی در خصوص تشکیل شورای فنی و بررسی عملکرد یکسال گذشته تیم ملی گفت: من اطلاعی در این خصوص ندارم و کسی هم از فدراسیون با من تماس نگرفته، ولی برای دفاع از عملکرد خود و همکارانم مشکلی ندارم.

بی باک ادامه داد: روند تیم ملی در یکسال گذشته مثبت و روبه جلو بوده است و در مسابقات مختلف مدالهای خوبی کسب کردیم. فرزان عاشورزاده بعد از ۱۸ ماه موفق به کسب مدال نقره و برنز شد. در وزن ۵۸- کیلوگرم سه نفر مختلف مدال کسب کردند. در وزن ۸۰- که نماینده نداشتیم و در دو وزن ۶۸ و ۸۰ + نیز نتایج خوبی کسب شد.

وی افزود: قبول دارم در بین مدالهای متعددی که در یکسال گذشته  کسب شده،  طلا نبود که آن هم دلایل مختلفی داشت که آسیب دیدگی اعضای تیم و برخی مشکلات داوری از آن جمله بود. در غیر اینصورت می توانستیم حداقل دو طلای در رقابتهای گرندپری و گرند اسلم کسب کنیم.

سرمربی تیم ملی تکواندو به تغییرات تکواندو در یکسال اخیر هم اشاره کرد و گفت: ما در مسابقات جام ریاست فدراسیون جهانی در یونان موفق شدیم در مجموع همه رده های سنی قهرمان شویم، بعد از پایان این مسابقات به رئیس فدراسیون گفتم که تکواندو در حال تغییرات گسترده است و همه کشورها سرمایه گذاری زیادی دارند.

بی باک در پایان گفت: من تابع تصمیم فدراسیون هستم، اگر قرار به تغییر باشد، مشکلی نیست و اگر رای به ادامه حضور بنده داده شود، که با تمام وجود برای سربلندی تکواندو ایران اسلامی تلاش خواهم کرد.

منبع : مهر

انتهای متن/*

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.