منتشر شده در :  ۱۳۹۶/۰۸/۰۱                                 ساعت:  ۹:۳۷ ق.ظ      

دانش آموزان شهرری به اردوی راهیان نور اعزام شدند

اولین کاروان راهیان نور دانش آموزی ناحیه۱ شهرری به مناطق عملیاتی غرب کشور اعزام شد.

چاپ خبر
به گزارش آفتاب ری، صبح امروز ۲۰۰ دانش آموز دختر شهرری جهت بازدید از مناطق عملیاتی غرب کشور اعزام شدند.

بهروز نصیری مدیر آموزش و پرورش ناحیه۱ شهرری در حاشیه این مراسم به خبرنگار آفتاب ری گفت: نزدیک به ۲۰۰ نفر از دانش آموزان دبیرستانهای دوره دوم متوسطه مدارس آموزش و پرورش ناحیه۱ شهرری با ۴اتوبوس امروز به اردوی راهیان نور اعزام می‌شوند.

وی افزود: این دانش آموزان به مدت ۵روز از قرارگاه‌های عملیاتی مناطق جنگی غرب کشور بازدید می کنند و در کنار آن برنامه های جانبی نیز در نظر گرفته شده است.

مدیر آموزش و پرورش ناحیه۱ شهرری با بیان اینکه این اردو یک برنامه فرهنگی است، ادامه داد: دانش آموزان در این سفر بسته فرهنگی دریافت می کنند و در طول اردو نیز از برنامه های اجتماعی، فرهنگی، تفریحی و سایر برنامه های تدارک دیده شده، استفاده می کنند و در پایان خاطرات خود را  به صورت سفرنامه می‌نویسند که برای آنها نیز جوایزی اختصاص می‌یابد.

نصیری با بیان اینکه این اردو اولین اعزام دانش آموزان شهرری است، گفت: پس از این نیز سه اردوی دیگر برگزار خواهیم کرد که دو اردو مربوط به دانش آموزان دختر و دو اردو نیز مربوط به دانش آموزان پسر است و در کل امسال هزار نفر اعزام خواهیم داشت.

وی بر اهمیت نقش اردوی راهیان نور در میان دانش آموزان تاکید کرد و افزود: هدف از اعزام کاروان ‌های راهیان نور به مناطق عملیاتی، تبیین ایثارگری‌های رزمندگان اسلام، ترویج فرهنگ مقاومت، حفظ روحیه ایثار و همچنین تشریح ارزش های دفاع مقدس است.

انتهای متن/*

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.