منتشر شده در :  ۱۳۹۶/۱۲/۲۵                                 ساعت:  ۹:۳۲ ق.ظ      

دانشگاه آزاد قهرمان لیگ شمشیربازی بانوان شد

لیگ برتر شمشیربازی بانوان با قهرمانی تیم دانشگاه آزاد اسلامی در هر سه اسلحه سابر، اپه و فلوره پایان یافت.

چاپ خبر
به گزارش آفتاب ری،دیدارهای هفته ششم و پایانی رقابت های شمشیربازی لیگ برتر باشگاه های کشور در بخش بانوان در حالی انجام شد که با قهرمانی تیم دانشگاه آزاد در مجموع سه اسلحه سابر، اپه و فلوره همراه بود.

بر این اساس و در اسلحه سابر، تیم دانشگاه آزاد اسلامی با کسب ۴۸ امتیاز قهرمان شد. شهرداری کرج با ۴۱ امتیاز نایب قهرمانی را از آن خود کرد و تیم طراوت لاهیجان و شرکت معماری لونی یزد مشترکا بر سکوی سوم مسابقات ایستادند.

در بخش اسلحه اپه دانشگاه آزاد اسلامی با ۴۸ امتیاز مقام نخست را کسب کرد. فولاد مبارکه سپاهان اصفهان با کسب ۴۴ امتیاز دوم شد و تیم‌های امیدهای تهران وشهرداری کرج مقام سوم مشترک را به دست آوردند.

اما در بخش اسلحه فلوره نیز دانشگاه آزاد با کسب ۴۲ امتیاز بر سکوی نخست ایستاد. تیم امیدهای تهران با ۳۸ امتیاز موفق به کسب عنوان نایب قهرمانی شد همچنین دو تیم فولاد مبارکه و ارسال توان تبریز مشترکا مقام سوم را سوم به خود اختصاص دادند.

بدین ترتیب در مجموع رقابتهای سه اسلحه دانشگاه آزاد با کسب ۳۰۰ امتیاز برای چهارمین سال متوالی به عنوان قهرمان قهرمانان دست یافت.  تیم سپاهان با ۱۴۰ امتیاز دوم شد و امیدهای تهران باکسب ۱۳۵ امتیاز به مقام سوم رسید.

منبع : مهر

انتهای متن/*

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.