منتشر شده در :  ۱۳۹۶/۰۷/۰۸                                 ساعت:  ۳:۲۶ ب.ظ      
فرماندار شهرستان ری:

خدمت به سالمندان نزد خداوند اجر بزرگی دارد

فرماندار شهرستان ری گفت: خدمت به سالمندان مسئولیت خطیری است که ثواب زیادی دارد و قابل توصیف نیست.

چاپ خبر
به گزارش آفتاب ری، به مناسبت روز جهانی سالمند هدایت الله جمالی پور معاون استاندار تهران و فرماندار ویژه شهرستان ری و حسین توکلی بخشدار کهریزک با حضور در آسایشگاه خیریه کهریزک با سالمندان و معلولین دیدار و گفت‌وگو کردند.

جمالی پور ضمن تسلیت به مناسبت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله امام حسین علیه السلام، به ارواح طیبه بانیان آسایشگاه خیریه کهریزک درود فرستاده و  از مدیریت، همکاران و پرستاران این مرکز تشکر کرد و گفت: خدمت کردن به سالمندان نزد خداوند اجر بزرگی دارد.

وی افزود: شما پرستاران و مدیران آسایشگاه مسئولیت خطیری بر عهده دارید که ثواب زیادی دارد و قابل توصیف نیست.

فرماندار شهرستان ری با اشاره به چهره های معصوم سالمندان، خطاب به آنان گفت: مطمئنا دعای شما نزد درگاه خداوند مقبول می شود و از شما می خواهم در این ایام گرانقدر هر روز و هر لحظه برای همه دعا کنید.

جمالی پور ادامه داد: دعا کنید که همه ما وظایف خود را به درستی عمل کنیم و در مسئولیتی که هستیم خدمتگذار خوبی باشیم و به لطف و عنایت خداوند و سیدالشهدا علیه السلام گرفتاری های کشور برطرف بشود.

وی بیان کرد: از خداوند می خواهم به همه ما توفیق بدهد رهرو خوبی برای شهدای کربلا باشیم و به حرمت یاران باوفای حضرت اباعبدالله علیه السلام محل آمرزش خدا قرار بگیریم و عمرمان را صرف ترویج و توسعه فرهنگ عاشورا قرار بدهیم.

وی در پایان با اشاره به پرستارانی که مانند فرشتگان با صبوری وظیفه خود را انجام می دهند و با مهربانی به سالمندان خدمت می کنند، از همه دستندرکاران این مجموعه تشکر و قدردانی کرد.

 

انتهای متن/*

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.