منتشر شده در :  ۱۳۹۷/۰۳/۲۳                                 ساعت:  ۱۲:۰۹ ب.ظ      
فرماندار ری:

خبرنگاران شهرری پالایش می‌شوند / بسیج رسانه یکی از مولفه‌های پالایش خبرنگاران است

فرماندار ری با اشاره به برخی از مشکلات خبرنگاران گفت: بسیج رسانه، اداره ارشاد و خانه مطبوعات با همکاری روابط عمومی فرمانداری پالایش فعالان رسانه را انجام بدهند.

چاپ خبر
به گزارش آفتاب ری، هدایت‌الله جمالی‌پور ، معاون استاندار تهران در ضیافت افطاری بسیج رسانه شهرستان ری اظهار داشت: همدلی خوبی بین خبرنگاران شهرری وجود دارد و بین پیشکسوتان و جوانانی که در این عرصه زحمت می‌کشند اتحاد و همبستگی وجود دارد.

وی گفت: امروز در جمع شما فعالان رسانه آمدم تا از زحمات شما که در عرصه مطبوعات مکتوب، تصویری و فضای مجازی زحمت می‌کشید و با همراهی، همفکری، همکاری و کمک همدیگر برای عزت حرفه خود و مردم عزیز فعالیت می کنید تشکر و قدردانی کنم.

 

همبستگی و اتحاد عامل اصلی پیشرفت و توسعه است / بسیج رسانه در اتحاد خبرنگاران نقش برجسته‌ای دارد

فرماندار ویژه شهرستان ری با بیان این‌که اگر وحدت مردم و مسئولان به هم بخورد از انقلاب چیزی نمی ماند، تصریح کرد: آنچه باعث توفیق یک مجموعه می‌شود همبستگی و انسجام است. یک کشور زمانی به توفیق می رسد که همبستگی داشته باشد. چنانکه امام راحل نیز نسبت به وحدت تاکید داشتند و فرمودند؛ اگر وحدت مردم از بین برود فاتحه انقلاب خوانده می‌شود.

جمالی‌پور با اشاره به این‌که بسیج رسانه در اتحاد خبرنگاران نقش برجسته‌ای دارد، بیان داشت: در عرصه های کوچک هم اگر وحدت شما به هم بخورد از همکاری مشترک و کارهای خوب چیزی نمی ماند. خوشحالم که شما خبرنگاران فعال همه در کنار هم و باهم هستید به هم کمک می‌کنید و حرمت ها را حفظ می‌کنید.

 

بسیج رسانه متشکل از خبرنگاران منصف و فعالان بی‌ادعای عرصه خبر است

وی با بیان این‌که نگاه‌های سیاسی متفاوت است، خاطرنشان کرد: تفاوت فکر نباید به وحدت ما آسیب بزند همه در کنار هم برای عزت شهر و کشور تلاش بکنیم و خودمان را وقف خدمت به مردم بکنیم من شهادت می‌دهم شما خبرنگاران منصفی هستید نقد منصفانه می‌کنید همکاری خوبی دارید و در عین اختلاف سیاسی، باهم یکی هستید که من به سهم خود از همه شما تقدیر می‌کنم.

معاون استاندار تهران با بیان اینکه اگر باهم باشید خداوند هم با شما است، گفت: در کشور هم همینطور است با وحدت خود در مقابل دشمن، توطئه و هر اتفاقی می توانیم بایستیم از خودمان، عزت و امنیت کشورمان دفاع کنیم ولی اگر متحد و جمع نباشیم رحمت خدا هم شامل حالمان نمی‌شود.

وی با اشاره به شب‌های نورانی قدر و ماه مبارک رمضان بین کرد: در این روزها که روزهای رحمت است از خداوند می خواهیم این وحدت را همیشه بین شما برقرار نماید و کمک بکند در مسیری قدم برداریم که باعث عزت کشور و مردم و وحدت درونی جامعه باشد و بر مشکلاتی که پیش روی ما قرار دارد با همدلی و همزبانی فائق آییم.

نماینده عالی دولت در شهرستان ری با بیان این‌که بسیج رسانه متشکل از خبرنگاران منصف و فعالان بی‌ادعای عرصه خبر است، تاکید کرد: به دولت، مسئولین و همدیگر کمک کنیم چراکه کمک ها می تواند جامعه را به سرافرازی و سرمنزل مقصود برساند. با سنگ اندازی، اختلاف افکنی و مانع تراشیدن فقط دشمن بهره می برد و ما ضعیف می‌شویم و ضعف ما منجر به آسیب انقلاب و نظام می‌شود.

وی در پاسخ به برخی از مشکلات مطرح شده توسط اصحاب رسانه مبنی بر این‌که چندین سال است خبرنگاران پالایش نشده‌اند و لیست مشخصی از خبرنگاران فعال وجود ندارد، گفت: این کار در حیطه اختیارات فرمانداری نیست بنابراین بسیج رسانه، اداره ارشاد و نماینده خانه مطبوعات با همکاری همدیگر خبرنگاران فعال را پالایش کنند و روابط‌عمومی فرمانداری نیز در این موضوع کمک و همکاری می‌کند.

جمالی‌پور در پایان گفت: از بسیج رسانه ری و پیشکسوتان عرصه خبر که شما را دور هم جمع کردند تشکر و قدردانی می‌کنم.

انتهای متن/*

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.