منتشر شده در :  ۱۳۹۶/۰۹/۱۲                                 ساعت:  ۱:۲۵ ب.ظ      
همزمان با روز جهانی معلول:

خانه کوثر ویژه توان یابان منطقه ۲۰ توسعه یافت/ راه اندازی بخش “گوهر تراشی” ویژه توان یابان

قائم مقام شهرداری منطقه ۲۰ از افتتاح و راه اندازی بخش “گوهرتراشی” در خانه مهارت آموزی کوثر ویژه توان یابان و اشتغال ۶۰ نفر از شهروندان در این مرکز کارآفرینی خبرداد.

چاپ خبر
به گزارش آفتاب ری، ابوالفضل حیدری در این مراسم افتتاحیه که همزمان با روز جهانی معلول برگزار شد، گفت: زمینه سازی اشتغال و کارآفرینی برای شهروندان و به ویژه اقشار خاص همچون توان یابان از مهمترین اهداف مدیریت شهری این منطقه در موضوع راه اندازی خانه های مهارت آموزی کوثر و کارآفرینی است.

حیدری با اشاره به اینکه منطقه ۲۰ دارای ۱۸ خانه مهارت آموزی کوثر است، افزود: خانه مهارت آموزی کوثر واقع در بوستان گلگون محله ۱۳ آبان از سوی توان یابان مدیریت می شود که امروز شاهد توسعه این مرکز و راه اندازی بخش گوهرتراشی آن هستیم.

قائم مقام شهرداری منطقه ۲۰ ادامه داد: با توانمندی و تلاش توان یابان کارآفرین، در حال حاضر این مرکز ۶۰ نفر عضو دارد و در بخش تهیه عرقیات گیاهی، خیاطی و گوهر تراشی فعالیت می کند.

مراسم افتتاحیه بخش گوهرتراشی مرکز مهارت آموزی کوثر ویژه توان یابان با حضور قائم مقام، مشاور شهردار منطقه در اموربانوان، جمعی از مدیران ارشد شهرداری منطقه ۲۰ و ساکنان محله ۱۳ آبان برگزار شد.

بر اساس این گزارش شهروندان علاقه مند علاوه بر خرید محصولات کارآفرینان مرکز مهارت آموزی کوثر بوستان گلگون، می توانند از آموزش های مهارتی این مرکز نیز بهره مند شوند.


انتهای متن/

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.