منتشر شده در :  ۱۳۹۷/۰۸/۳۰                                 ساعت:  ۹:۲۴ ق.ظ      

حواشی بازیگر لبنانی سریال حوالی پاییز

آن ماری سلامه بازیگر لبنانی سریال حوالی پاییز، این روزها در گیر حواشی شده است. از انتشار فیلم رقص تا فیلم تعرض به او در فضای مجازی جنجالی شده است.

چاپ خبر
به گزارش آفتاب ری،

حاشیه های آن ماری سلامه بازیگر لبنانی سریال حوالی پاییز

عصرایران: سریال حوالی پاییز که از شبکه سوم سیما پخش میشود به کارگردانی حسین نمازی و تهیه کنندگی سعید پروینی ساخته شده است که این روزها بخاطر بازیگر لبنانی خود با حاشیه هایی روبرو شده است. آن ماری سلامه

آن ماری سلامه

تهیه کننده سریال حوالی پاییز در پاسخ به حاشیه های بوجود آمده برای آن ماری سلامه بازیگر لبنانی این سریال و پخش تصاویر و فیلم های این بازیگر در فضای مجازی چنین توضیح داد:

چرا سراغ بازیگر لبنانی رفتید؟ در صورتی که نقد هایی به انتخاب بازیگر وارد بود که می توانستید از بازیگر خوزستانی هم استفاده کنید. آیا از سابقه این بازیگر خبر داشتید و چه ملاحظاتی در نظر گرفتید که دچار حاشیه نشوید؟

از ابتدای پروژه برای انتخاب بازیگر عرب با این مشخصات، استایل، چهره و لحن صحبت کردن و … از میان بازیگران خوزستانی تست گرفتیم، اما به نتیجه نرسیدیم.اما درباره سابقه خانم (آن ماری سلامه) باید بگویم ما خبر داشتیم چند سریال و فیلم بازی کرده اند و طبیعتا هر کس در فرهنگ و دین و مذهبی که هست سبک زندگی خاص خود را دارد.

ایشان به سبک زندگی و دین و مذهب خود فعالیت می کرد و این چیزی خارج از عرف نیست و ما زمانی که آن ها را بررسی کردیم از ایشان استفاده کردیم. از طریق واسطه ای که داشتیم بازیگرانی را از کشور های لبنان، سوریه و عراق شناسایی می کردیم و در سفری که با آقای نمازی داشتیم تست گرفتیم و نهایتا در میان کاندیدا های مختلف خانم (آن ماری سلامه) انتخاب شد. […]

عکس آن ماری سلامه بازیگر لبنانی سریال حوالی پاییز

مدتی است ویدئو هایی از خانم «آن ماری سلامه» با تیتر «رقاصی بازیگر سریال حوالی پاییز» در حال دست به دست شدن در فضای است. نظرتان درباره این ویدئو ها و واکنش ها چیست؟

انتخاب بازیگران خارجی به دلیل حواشی حجاب آنها، حساس است. ما سعی کردیم خود را از این حواشی دور نگه داریم و بازیگری را انتخاب نکنیم که حواشی غیراخلاقی داشته باشد.

در ارتباط با کلیپ منتشر شده با مضمون رقاصه بودن بازیگر سریال «حوالی پاییز»، باید بگویم رقاص کسی است که پول می گیرد و در فیلم ها و فضا های مختلف می رقصد؛ اما «آن ماری سلامه» بازیگر مطرح لبنانی است که در شبکه المنار (که شبکه شناخته شده و موجهی است) بازی کرده است.

دوستان ما که در لبنان کار فرهنگی انجام می دهند، ایشان را به ما معرفی کردند و به جرات میتوانم بگویم خانم «آن ماری سلامه» در میان بازیگرانی که کاندیدای این نقش بودند، زندگی سالم و بی حاشیه تری داشت. وی در برنامه تلویزیونی مشابه خندوانه که مسابقه لباهنگ بوده است، شرکت کرده و با توجه به شرایط فرهنگی کشورش رفتار کرده است.

اگر کسی از بازیگران دنیای عرب، شناخت داشته باشد، قطعاً می داند که آن ماری سلامه جزو کم حاشیه ترین هاست و سریال های بسیاری برای فلسطین و … بازی کرده است. قطعا به خاطر دارید برخی بازیگران ایرانی در بعضی فیلم های سینمایی رقصیده اند که اگر به آن ها رقاص بگویند، برای این خانم بازیگر هم می توانیم صفت رقاصه را به کار ببریم.

آن ماری سلامه و حسین مهری در فیلم حوالی پاییز

داستان سریال حوالی پاییز درباره عشق یک جوان ایرانی به دختر عرب است.

بازیگران سریال حوالی پاییز:

رویا تیموریان، لیلا اوتادی، حسین مهری، مرتضی علی عباس میرزایی، محمد حمزه ای، ارشا اقدسی، رضا اکبرپور، بهرام ابراهیمی، مونا کرمی، کیوان ساکت اف، جوانه دلشاد، محمد ساربان

آن ماری سلامه بازیگر لبنانی سریال حوالی پاییز میباشد که در این مجموعه به ایفای نقش پرداخت.

منبع: نمناک

انتهای متن/*

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.