منتشر شده در :  ۱۳۹۶/۱۲/۲۳                                 ساعت:  ۳:۰۰ ب.ظ      

حوادث چهارشنبه سوری در ری ۱۴مصدوم و یک فوتی بر جای گذاشت

حوادث شب چهارشنبه آخر سال در شهرستان ری ۱۴مصدوم و یک فوتی بر جای گذاشت.

چاپ خبر
به گزارش آفتاب ری، حوادث شب چهارشنبه آخر سال در شهرستان ری ۱۴مصدوم برجای گذاشت و یک نفر در اثر شدت جراحات فوت کرد.

دادود تورانی مسئول ستاد مدیریت بحران شهرستان ری به خبرنگار آفتاب ری، گفت: ۱۱نفر در شهرری مصدوم شدند و به بیمارستانهای هفت تیر و فیروزآبادی منتقل و بصورت سرپایی درمان شدند و یک نفر که از ناحیه چشم آسیب دیده بود برای معاینه و درمان به بیمارستان حضرت رسول در تهران اعزام شد.

وی افزود: انفجار مواد محترقه موجب قطع انگشتان نوجوان ۱۶ ساله در حسن آباد فشافویه شد که عوامل اورژانس شهرستان ری بلافاصله پس از انفجار مواد محترقه در محل حادثه حضور یافتند و با توجه به وخامت حال نوجوان با استفاده از امداد هوایی و بالگرد مصدوم را به بیمارستان امام خمینی(ره) منتقل کردند.

تورانی با اشاره انفجار مواد محترقه در یک منزل مسکونی در باقرشهر گفت: در این حادثه دو جوان ۲۷ و ۳۰ ساله از ناحیه صورت و سینه مصدوم شدند که به مراکز درمانی انتقال داده شدند و  بسیاری از شیشه‌های این منزل مسکونی تخریب شد.

عبدالله مینویی مدیر بیمارستان هفت تیر از فوت نوجوان ۱۶ ساله باقرشهری براثر انفجار مواد منفجره خبر داد و گفت: این مصدوم ساعت ۱۸:۱۹ سه شنبه به این بیمارستان منتقل شد که بامداد امروز به علت شدت جراحات وارده جان خود را از دست داد.

انتهای پیام/

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.