منتشر شده در :  ۱۳۹۷/۰۹/۱۴                                 ساعت:  ۱۲:۵۴ ب.ظ      
آيت الله صافی گلپايگانی:

حضرت عبدالعظیم(ع) بین امام زادگان عظمت فوق العاده‌ای دارد

آیت الله صافی گلپایگانی در دیدار جمعی از خادمین آستان حضرت عبدالعظیم (ع) اظهار داشت: حضرت عبدالعظیم(ع) در بین امام زادگان دارای عظمت فوق العاده ای است و جایگاه و موقعیت ایشان بسیار خاص و والاست.

چاپ خبر
به گزارش آفتاب ری، آیت الله صافی گلپایگانی در دیدار جمعی از خادمین بارگاه ملکوتی حضرت عبدالعظیم (ع) با بیان عظمت حضرت عبدالعظیم(ع) گفتند: یکی از بلندترین رشته‌های ولایت اهل بیت‌(ع) حضرت عبدالعظیم(ع) است.

مرجع عالیقدر، بیان داشت: حضرت عبدالعظیم(ع) بین سادات و امام زادگان دارای عظمت فوق العاده‌ای است و جایگاه و موقعیت ایشان بسیار خاص و والاست، از این رو ما افتخار می‌کنیم که شما خادمان این حرم مطهر اینجا حضور یافته‌اید.

وی با اشاره به برنامه‌های هفته بزرگداشت ولادت حضرت عبدالعظیم(ع) ،اظهار داشت: این برنامه‌ها در واقع احیای امر اهل بیت عصمت و طهارت(ع) است و دارای عظمتی بالاست که موجب خشنودی حضرت ولیعصر روحی و ارواحنا له الفداء می‌گردد.

آیت الله صافی گلپایگانی افزود: مقام و منزلت حضرت عبدالعظیم(ع) بسیار بالاتر از آن است که ما در مورد ایشان سخنی بگوییم.

ایشان با تأکید بر اهمیت شناخت شخصیت علمی حضرت عبدالعظیم(ع)، عنوان داشت: با رجوع به کتاب روح و ریحان و کتب دیگری که در مورد حضرت عبدالعظیم(ع) تألیف شده، باید جنبه‌های علمی حضرت عبدالعظیم(ع) مورد بررسی و تحقیق قرار گیرد و به عموم معرفی گردد.

مرجع تقلید شیعیان بیان داشت: خادمین حضرت عبدالعظیم(ع) به توفیق خدمت در این بارگاه ملکوتی که خدمت به اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام است، افتخار کنند و قدر این جایگاه را بدانند.

در پایان این دیدار پرچم متبرک و مزین به نام حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) به آیت الله صافی گلپایگانی اهدا گردید.

انتهای متن/*

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.